Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt olyan a környezetetekben...

Volt olyan a környezetetekben aki sikeresen vagy sikertelenül kísérelt meg öngyilkosságot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apukám unokatestvére. Látszólag sikeres volt a szakmájában, sok barátja, ismerőse volt, ám mégis súlyos anyagi gondjai lettek, volt, hogy én adtam neki kölcsön. Felakasztotta magát és meg is halt
2022. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm. Túlélte, mert időben rátaláltak, azóta nem próbálkozott ilyennel. Engem is eléggé megviselt akkor a dolog.
2022. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám egyik közeli barátja (akit én is ismertem gyerekkorom óta) egy pár évvel ezelőtt vetett végett a saját életének. Egy reggel felkelt, kivett egy kést a konyha fiókból, autóba ült és egy közeli erdő mellett szíven szúrta magát. Az okát mai napig nem tudjuk, életvidám embernek ismertük. A halála előtt épp benne voltak az álomházuk megépítésében a menyasszonyával (akivel már a közös gyerek tervezése is szóba került) és volt egy jól menő vállalkozása is. Az előző házasságából 2 kiskorú gyereket hagyott hátra, akikkel amúgy rendszeresen tartotta a kapcsolatot és mindent megtett értük.

Több ismerősöm mesélte, hogy a férje/volt osztálytársa/kollégája/ilyen-olyan ismerőse felakasztotta magát. Volt, akit sikerült időben "levágni", volt, akit nem vették észre időben. Egy emberről tudok, aki kútba ugrással követett el öngyilkosságot, sikeresen. Náluk elsősorban vagy anyagi, vagy családi problémák (és ezeknek a mentális vonulatai) lehettek a háttérben.

2022. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem, de faluban lakott, tudom ki volt ő.

Felakasztotta magát sötétben

2022. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Volt ilyen is meg olyan is..
2022. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Egy ismerős felakasztotta magát, mert az anyja haldoklott a kórházban. Mindkettö nagy szesztestvér volt, de amúgy ártalmatlanok. Az anya a kórházban halt meg kb 3héttel a fia után, úgy tudom az anya nem tudta meg soha, hogy meghalt a fia.
2022. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy rokonom munkatársának férje vetett véget az életének egy kötéllel. Nem ismertem személyesen, mégis megrázott, amikor megtudtam, és ez utóbbival nem voltam egyedül. Még most is kirázott a hideg. Sokan ismerték és szerették, majdnem megtelt a temető a temetésén.

Egyik gimis osztálytársam barátnője feküdt ki szakadó esőben az úttestre a szakításuk után, végül szerencsére nem lett tragédia.

2022. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
lány ismerősöm. elvágta a torkát míg a szülők dolgoztak. pedig sikeres volt. egyetem, esküvő..
2022. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Unokanővérem édesanyja 11 éve. Boldognak mutatta magát mintha semmi baja nem lenne. A párja egy szörnyeteg volt vele mindig de nem tudott el menni a gyerekekkel. Fel akasztotta magát talán az után hogy a harmadik lánya három éves lett
2022. jún. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és a gyerekeket meg ráhagyta a "szörnyre" ? ez elég szomorú... :/
2022. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!