Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan, mibe égtél ki? Mi a...

Hogyan, mibe égtél ki? Mi a te történeted?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyem tekintetében kiégtem. Elvégzem a munkámat, de nem tartom velük a kapcsolatot, nem beszélek szinte semmit sem a munkatársakkal munkán kívül. Nincs párkapcsolatom, talán emiatt is. (F)
2022. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az életben.

Pontosabban, hogy a túlélés érdekében olyan dolgokhoz kell alkalmazkodni, ami nekem nem jön természetesen.

2022. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

A kapcsolatoktól.

Még csak 20 éves vagyok, de már most csak visszautasításokat és kritikán aluli udvarlókat kaptam. Kölcsönös szimpátiánál persze egyikünk se lépett elég nagyot, mert szerintem túl jó a pasi, a pasik meg azt hiszik, hogy csak barátkozni szeretnék és kedves vagyok. A másik felük, mikor kedves vagyok, de még nem is kedvelem őket, azt már flörtnek veszik.

Meg ma is rádöbbentem arra, mennyire kulturálatlan barom az építőmunkások és futárok egy tetemes része. Emlékeztetni próbálom magam, hogy "nem minden férfi ilyen, nem minden munkás ilyen", de valahogy nem megy és szerintem kihasználom, hogy bi vagyok, arra, hogy direktbe csak nőknél fogok próbálkozni, ha majd újra vágyat érzek rá, hogy ne legyek egyedül.

2022. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én is magában, az életben.

Több igazságtalanság is ért, és sokszor éreztem azt, hogy hiába vagyok becsületes, tisztességes, azok jutnak előrébb, akikből ezek a tulajdonságok pont, hogy hiányoznak.

2022. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paczalos István ***** válasza:
100%
Munkámtól. Folyamatos nyomás, 3-4 ember munkáját végezni (Azt a munkát egyedül végzem, amit a dán kollégák négyen csinálnak) hajnal kettőkor csörgő telefont felvenni, reggel 1/2 8-ra beérni, hogy délután 5-kor el tudjak indulni haza. Ez szűk három év alatt kikészített. Jelenleg másik, nyugisabb munkahelyet keresek.
2022. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 after stroke ***** válasza:
100%
Az elmúlt több mint hat évtizedben. A végtelenségig jóindulatú pasas vagyok, és mint ilyen, másoktól is ezt várom el. Természetesen nem ezt kapom.
2022. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
3# Csinálsz egyáltalán valamit? Ha már így kritizálod a munkás réteget, érdekes a nők mindig szentek, meg okosak (Csak annak hiszik magukat). Ismerek olyan "nőket/lányokat" egy konzerv is intelligensebbek náluk, azok nem verik így nyálukat. Aki biszexuál az már eleve veszett ügy, mert nem tudja mit akar tök szánalmas. Most döntsd már el hogy szpni akarsz, vagy nyalni ember
2022. ápr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!