Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet egy munkahelyen csak a...

Lehet egy munkahelyen csak a munkával foglalkozni ha sok nő dolgozik ott?

Figyelt kérdés
Az én munkahelyemen sok nő van.Úgy érzem jönni fognak a problémák.Nem fogok bírni magammal.30/F

2022. márc. 31. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Valóban lesznek problémák, de nem olyanok, mint amire gondolsz. Hanem, hogy folyton furkálódás, sértődés lesz, hisztik, öncélú konfliktuskeresések. És ezekből rád is fog jutni bőven, hiába próbálsz mindenkivel korrekt lenni.
2022. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mármint milyen szempontból nem fogsz bírni magaddal...?

Hormonálisan? :-D

2022. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 igen.És attól félek ebből lesz majd a kalamajka
2022. márc. 31. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg tanulj önkontrollt, és ne úgy viselkedj, mint valami állat…?
2022. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos az 1-nek igaza van. Minél több a nő egy helyen, annál biztosabb, hogy pletykálkodás, rosszindulat, cirkuszolás lesz, egymást kezdik ki. Dolgoztam olyan helyen ahol kb. 40 nő volt egy időben egy helyen. Mindig az a kolléganő volt "terítéken" aki aznap szabin volt, de a pasikat sem kímélték.

A pasi meg akkor jár jól, ha megpróbálja távol tartani magát mindegyiktől. Mert ha csak egyhez is közelíteni mer (nem munkával kapcsolatban), annak nem lesz jó vége hosszú távon. :D

Sajnos ez a tapasztalatom, nőként.

2022. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: miért..... csak úgy ösztönből ráugrasz bárkire, aki nőből van? :-D
2022. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Igaza van az egyesnek ahol nők vannak ott több a probléma is alapból :D...okés hogy nem bírsz magaddal, max felszedsz egyet, aztán mégjobban kavarják a szart ennyi lesz...de aztán lehet semmi nem lesz csak túl gondolod.


Bár őszintén szólva ha nekem voltak női munkatársaim egyet biztos felszedtem a legtöbb helyen (nem mindenhol)...utána jöttek a bajok.

2022. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4 nem erről van szó tudok normálisan viselkedni,csak attól félek megtetszik a Gizi,odamegyek hozzá beszélgetni,és egyből menni fog a pletyka hogy nekem tetszik,ami Gizi fülébe is eljut,ő meg nem fog örülni ennek,mert én nem jövök majd be neki.
2022. márc. 31. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

8: ja, hogy te már előre túlgondolod, és megelőlegezed a még ismeretlen dologra történő mégismeretlenebb reakciókat...

LOL

2022. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem fog tetszeni nekik egy ilyen kanos kis görcs.
2022. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!