Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit írjak a búcsúlevelemben?...

Mit írjak a búcsúlevelemben? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval van 1 ember az életemben akit nagyon szeretek (szerelem terén) de soha nem lehetünk együtt,10 évvel idősebb és van barátnője. 1 hónap múlva kilép az éltemből és akarok írni neki egy búcsúlevelet de nem tudom,hogy mit írjak bele...szeretnék enyhén utalni benne,hogy mennyire szeretem és,hogy mennyire fontos nekem és,hogy mennyi fajdalmat okozott nekem és mennyit szenvedtem miatta...de nem szó szerint szeretném bele írni.

Tényleg nagyon fontos lenne...nagyon fontos nekem az illető így ha lehet a negatív hozzá szólásokat kerüljük! Előre is köszönöm szépen



2022. máj. 11. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos a te erzéseid nem fogja tudni más megfogalmazni.
2022. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felejtsd el ezt a levelet. Nem kell kisregényt írni, nem kell utalgatni semmire, ezt a dolgot inkább tartsd magadban, ne kavard a szart ha a csávónak párkapcsolata van. Még jó is hogy kilép az életedből, így legalább lesz lehetőséged túllépni rajta. Az emlékek megkopnak, az érzések lecsillapodnak idővel aztán majd jobb lesz még ha ezt most így nehéz is elhinni.
2022. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
El szeretném engedni,a párkapcsolatába sem akarok kavarni csak egyszerüen úgy érzem,hogy kell...tudnia kell,vagy legalább sejtenie és nekem is el kell mondanom vagy legalább utalnom neki...tudom,hogy nem kéne de...nagyon fontos nekem és úgy érzem,hogy ennyivel tartozom neki...nekünk
2022. máj. 11. 01:08
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

És mit vársz ettől az egésztől? Hogy miután elolvassa a leveledet hirtelen megvilágosodik, rádöbben hogy ő is hasonlóan érez mint te, egymás karjaiba omlotok, aztán mindent hátrahagyva ellovagoltok a naplementébe aztán boldogan (kef)éltek míg meg nem haltok??

Az élet az nem egy hollywoodi film csaje.

2022. máj. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Írd meg a levelet, de ne add oda.
2022. máj. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"Ismeretségünket a mai nappal kezdődően lezártnak tekintem. Legyél boldog a barátnőddel. A viszontlátásra!"


Aláírás mezőben a név, keltezés legyen benne.

2022. máj. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

fú, én meg megijedtem, hogy öngyilkos akarsz lenni, és jöttem, hogy lebeszéljelek... ritkán könnyebbülök meg ennyire egy kérdést megnyitva.

egyébként szerintem is az a legjobb, ha kiírod magadból, de nem adod oda.

2022. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Írd meg mintha odaadnád, kertelés nélkül. Olyan hülyeségek nélkül, hogy "megírnék valamit, de nem szó szerint". De, szó szerint írd le amit akarsz, csak ne add oda semmiképp.


Egyrészt nem érdekli, másrészt túlságosan kitárulkozol vele, aminek csúnya vége lehet. Az eddiginél is milliószor nagyobb fájdalom.


Megírod magadnak, aztán szépen megsemmisíted a levelet. Esetleg elkezdesz egy naplót és beleírod, jól elzárod. Teljesen elterjedt, általános módszer a könnyítéshez, anélkül hogy benzint öntenél magadra.

2022. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben...köszönöm szépen minedenkinek!<33
2022. máj. 11. 02:19
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Azt ird le, arra fókuszálj, hogy mennyire szeretted, mennyire szereted, mennyit jelentett, mennyit jelent neked.

A szenvedés és fájdalom részt hagyd ki teljesen.

Így egészségesebb, kevésbé vádló lesz a levél.

Ird meg nem tömören és nem más szavakkal hanem szó szerint értelmezve.

Aztán vedd kézbe, nézegesd, képzeld el mi történne, ha a kezébe jutna. Változna-e valami. Ha nagyon biztos vagy benne, hogy igen, akkor dobj fel pénzérmét 5x, és ha mindig eltalalálod, hogy fej vagy írás, akkor és csak akkor add oda neki. Minden más esetben NE add neki oda.

2022. máj. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!