Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretne valaki beszélgetni?

Szeretne valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár évvel ezelőtt elég intenzíven foglalkoztam/segítettem embereknek és ennyi kihagyás után újra bele kezdenék. Tanultam pszichológiát is. Aki úgy érzi nincs aki meghallgatná írjon nyugodtan. Nem kell senkinek sem megijedne nincsenek hátsó szándékaim.


Kezdésnek jobb ha tisztázzuk, hogy fiú vagyok és 26 éves. Ettől még írhatnak srácok is csak a félreértések elkerülése érdekében jegyzem meg.


További szép napot mindenkinek.


2022. máj. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
😇 aranyos vagy
2022. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Szia. Köszönöm. Igyekszem az embereknek szeretetet és megértést adni. Főleg, hogy manapság elég szegény ilyen téren a társadalom.


Észre vettem egy helyesírási hibát a leírásban. Ezt gyors ki is javítanám.

*megijednie

2022. máj. 19. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van. Orommel latom, h vannak meg ilyen emberkek.😊

S kaptal mar levele(ke)t?


En afolott atsiklottam, de most hogy mondod, vesszot is kell utana tenni.😝

2022. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nehezen hiszem el hogy létezik még élő ember ebben az országban aki hátsó szándék vagy megjátszás nélkül akarna beszélgetni olyanokkal akiknek amúgy sincs kivel. 26 év elég volt ezt megtapasztalni.
2022. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Nem kaptam még levelet. Nagyon bizalmatlanok és zárkózottak az emberek. Régebben könnyebb volt segítő kezet nyújtani. Annyian írtak, hogy alig bírtam már követni ki mit is írt. Meg persze mindez nem korlátozódik ki csak erre az oldalra. Személyesen is sok emberrel találkoztam akinek segítettem. De névtelenül anonim módon kicsit bátrabbak szoktak lenni az emberek.


#4

Vannak még akik segítenek másoknak. Nem nagy dolog ez. Szimplán a “félre nézek” meg a “nem az én problémám” a mi társadalmunkban a jellemző. Másrészt azok is elfáradnak egy idő után akik mindig csak adnak de keveset vagy egyáltalán semmit nem kapnak vissza. A legtöbb “hozzám hasonló” egy idő után ugyan azzá válik ami ellen harcol. De hát mi is csak emberek vagyunk.

2022. máj. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!