Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ember amilyennek született,...

Az ember amilyennek született,olyan lesz egész életében?

Figyelt kérdés
Abban bíztam hogy felnőtt koromra megváltozok.Beszédesebb leszek,nyitottabb,okosabb,bölcsebb,jobban fogok kinézni.Sajnos egyik sem jött be.A magány el fog kísérni egy életen át.30/F

2022. máj. 20. 13:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem jó kártyalapok kerültek hozzám.Amiket én kaptam a jóistentől,azokkal nem lehet nyerni🙁
2022. máj. 20. 13:05
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy halk szavúból soha nem lesz szószátyár - szerencsére - Jobb esetben az ember a korral bölcsebb, megfontoltabb lesz, persze ez nem mindenkire igaz. Nekem még bőven van időd, hogy megtaláld a bölcsek kövét.
2022. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sem okosabb,sem szebb nem lettem az idő előrehaladtával.Lúzer maradtam🙁
2022. máj. 20. 13:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az emberre hat a környezete és formálja.
2022. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

"Mondottam ember: küzdj és bízva bízzál."


Nem tudsz csinálni mást, csak küzdeni. Ahogy elpörgött az eddigi életed, úgy fog a maradék is. Tegyél meg mindent, hogy az lehess aki akarsz lenni.

2022. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt reméltem ha elköltözök otthonról minden változni fog.Nem változott semmi.Munkahelyet is váltottam,az sem segített.
2022. máj. 20. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Te még hordasz pelenkát?
2022. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!
2022. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Lehet tudatosan fejleszteni magad a kívánt irányba, erre szó is született, önfejlesztés.

A külsőről:

Nem mindenkit tervezett képzőművész, de egy ápolt ember alapban vonzó, különösen, ha gondot fordít a testére (nem beteges formában!), edzi, alakítja. Ha a fogai rendben, haja-körme ápolt, ruházata modern, ízléses és tiszta, akkor a külsővel nincs baj, fog a színvonalának megfelelő párt találni.

A belsőről:

Nem kell az alaptermészetünket megerőszakolni, aki csendesebb, hát az olyan. Nem mindenki szereti a harsány macsókat. Nem baj, ha ritkán szólsz, de akkor velőset! Képezd magad, hogy elérj egy általánosan elvárható műveltségi szintet, legyél képben a világ folyásáról, a mindennapjainkról, ha kell, tudj témákhoz hozzászólni.

Ami viszont taszító:

Az a megkeseredett, önbizalom hiányos, örökké sanyargó, pesszimista savanyú uborka. Mert az ilyen ember energiavámpír és még unalmas is és ez megbocsájthatatlan.

2022. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom, én nem fekszem egész nap pelenkában meg kezes-lábasban és nem üvöltök torkom szakadtából, ha éhes vagyok meg fáj valahol.


De láttam a neten egy videót egy felnőtt férfiről aki direkt így él.


https://www.youtube.com/watch?v=bv0w8PqsvZ0

2022. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!