Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még rajtam kívül, aki 23...

Van még rajtam kívül, aki 23 éves korára teljesen egyedül van?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom, soha nem is volt még, csak durva csalódások és megalázások az ismerkedésben.

A "barátaim" hamis barátok, akiket én nem érdeklek, csak akkor, ha valamiben segíteni kell.

Ha gondom van, ha öröm ér, senkinek nem tudom elmondani.

Új emberekkel nehezen tudok megismerkedni, de az eddigi sok csalódás miatt újabban már nem is merek nyitni, mert nem hiányzik még több fájdalom.

23 éves vagyok. Nyilván valami nagy baj van velem, azért nem kedvel szívből senki. De gondoltam megkérdezem, hátha van más is, aki ilyen korú, és hasonló helyzetben van.



2022. máj. 20. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyedül vagyok, de bánja a gyász, stexek itt vannak velem, jack daniels minden van, megetetem a pénzel az egész irigyet akik "barátok". Ma is kerestem 600 ezret, 3 napig iszok most a gyászba bele, pusztuljon a világ csak baj ne legyen
2022. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

A válaszadók többségét, akik nem együttérzést színlelnek tudod mi érdekli F vagy N.

Amúgy a kérdésre nem vagy egyedül.

2022. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem párkapcsolatom van de barátaim nincsenek. Sokan vagy csak kihasználtak, csak addig voltam jó míg érdekében állt vagy fontosabb volt a karrierjük és rám nulla idejük maradt és nem hiányzom.
2022. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

25 éves koromig egyedül voltam.


Szóval nyugi, még neked is jönni fog valaki.

2022. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Barátaim nem igazán vannak. Jóban vagyok pár munkatársammal, de munkán kívül nem igazán szoktunk összefutni. Ha lányokkal barátkoztam, valahogy mindig kifogtam, hogy egy idő után mindenből versenyt csináltak. Sok volt a dráma. A srácok, pasik meg csak haverkodni nem akartak. Egy idő után belefáradtam, pedig én is csak 23 vagyok.
2022. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
22-23 éves korom óta folymatos leépülésben voltak a kapcsolataim, melynek eredményeképp most 25 évesként teljesen magam vagyok az összes bennem áramló gondolatra és érzésre. De nem ez a kemény. A kemény az, hogy kezdem kapizsgálni, hogy számomra már nincs visszaút az emberekhez. Elvágtam minden kötelet, vagy hagytam szétbomlani őket. Nem érint már meg semmilyen új találkozás, beszélgetés. Elfelejtettem, milyen volt az élet. A gyakorit úgy hasznáom, mint az én személyes blogomat, de ezek csak palackozott üzenetek a háborgó tengerbe hajítva egy szellemhajóról.
2022. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is pont 23 éves lány vagyok. Nincsen párkapcsolatom, soha nem is volt és igazából még kihasználásra, csalódásra sem volt még példa... ami persze pozitív, de egyben azt is jelent, hogy nincsen semmi tapasztalatom ezen a téren, még nem kellettem senkinek, egy randim sem volt soha, soha nem ismerkedtem még senkivel stb., tehát ebből a szempontból ezt is negatívumnak tekintem. Illetve van egy-két barátom, de ők is inkább az általad leírt kategória. Maguktól nem nagyon keresnek, inkább csak én próbálom még tartani velük a kapcsolatot, mert ha ők sem lennének, akkor tényleg nem lenne senkim. Próbáltam új barátokat is szerezni, de egyáltalán nem megy. Nem is nagyon van hol, illetve nagyon sokszor azt érzem, hogy a korombeliek lenéznek mert vagy túl gyerekesnek és hülyének (pl. mert nincs és nem volt kapcsolatom, mert még tanulok, mert nem utazgatok vagy járok el ide-oda mindne hétvégén) vagy túl bénának, unalmasnak, öregesnek (pl. mert nem szeretek bulizni, nem szeretem a korosztályomban éppen divatos zenéket, nem vagyok elég "laza" vagy nem szeretek "hülyéskedni") tartanak.
2022. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem nyílsz meg az embereknek, akkor nyilván nem fognak felszínes barátságot fenntartani veled, mert minek? A legtöbb magányos embernél már pedig ez a gond forrása, hogy nem mernek megnyílni, magukat adni. Félnek, hogy na de mit fog rólam gondolni, stb, ezért még ha észre sem veszitek, de eltoltok magatoktól mindenkit. Nem önsajnáltatni kellene, hanem dolgozni a hibákon, a kommunikáción, a kifejezőkésségen. Nyitni a világra.
2022. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem egyszerű. Olyan, mintha elnémultam volna. A múltkor pédául kivetelesen társaságban voltam és annyira szerettem volna bekapcsolódni a beszélgetésbe, de képtelen voltam. Akik ide olyanokat írnak, hogy ismerkedj, járj tásasagba, nyiss, azok nem ismerik ezt az érzést, ezért nem értik, hogy ugyan mi olyan nehéz ebben, mert számukra tök természetes az egész. Más emberek életében meg teljesen más dolgok adottak és természetesek.
2022. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"annyira szerettem volna bekapcsolódni a beszélgetésbe, de képtelen voltam"

Miért nem tudtál megszólalni? Félelem, szociális fóbia? Mert ha problémáid vannak, akkor meg szakorvoshoz kellene fordulni. Ez nem a magánytól lett, hanem attól lettél magányos..

2022. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!