Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha magányosnak...

Mit tegyek, ha magányosnak érzem magam, de nem szeretem a társaságot?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmit! Ha nem szereted a társaságot, akkor gondolom magányosan érzed jól magad!
2022. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem szereted a társaságot, akkor szereted a magányt. Olyan nincs, hogy egyiket se szereted.


De létezik olyan, hogy csinálsz néha programokat, akkor elvagy másokkal egy pár órát és utána lehetsz egyedül.

2022. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
De létezik ilyen, hogy egyik se jó. Én is így érzek.
2022. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mikor érzed magad komfortosan 3.?
2022. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan vagyok, mint a kérdező: nem szeretem a nagy társaságot, néhány igaz barátra lenne szükségem. De nincs egy sem, így viszont magányos vagyok, amitől szenvedek.
2022. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Csak akkor, ha bele tudok feledkezni valamibe. Leginkább elvont dolgokba, amik kiragadnak a valóságból. Amint visszazuhanok, a komfortnak minden esélye semmivé foszlik.
2022. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem teljes mertekben...Nem szeretem a nagy tarsasagot, sot annyira uj emberekkel ismerkedni sem... a regiekkel is csak kisebb tarsasagban szeretek lenni, szeretek egyedul lenni, de olykor hianyzik a tarsasag, szoval igen van ilyen...Hat en azt tanacsolom, hogy probalj 1-2 emberrel joban lenni, 1-2 baratot szerezni es veluk jol elleszel es a magany erzeted is csokkeni fog, es nagy tarsasagba sem kell menned ha nem akarsz.. en pl allandoan skippelem az olyan programokat mert nem akarok sok emberrel lenni
2022. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!