Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos társaim, ti mit...

Magányos társaim, ti mit csináltok, ha éppen borzasztóan rátok tör a magány érzése?

Figyelt kérdés

Próbáljátok valamivel elnyomni?

Vagy esetleg pont, hogy belegondoltok a veletek történt rossz dolgokba, meg ilyesmikbe?



2022. máj. 22. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha alvás előtt van ez, akkor beveszek egy frontint.✌
2022. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Teszek valamit, amivel előrébb lehetek az életben.
2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit?
2022. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#3


Ha nekem szól a kérdés, akkor akármit.


Merítek valahonnan motivációt, leülök tanulni, edzeni vagy bármi. Nekem határozott céljaim vannak, és azok felé igyekszem mennim

2022. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor általában megnézek egy filmet.
2022. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Puzzle lett az új hobbim. Ki tud hozni a valóságból. Olyankor csak a kirakasra figyelek. Megszunik a tér és az idő.
2022. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavar az egyedüllét, szeretem. Ezért nem érzem magam magányosnak, mindig van vami, amivel le tudom kötni magam. Állandóan időhiánybam szenvedek, mert a munka mellett nem jut elég idő a hobbijaimra, egy csomó helyre szeretnék elmenni, egy csomó könyvet elolvasni, mellette főzni, takarítani is kell+még néhány nézés videót is megnéznék. Még sosem jutottam odáig, hogy magányosnak érezzem magam, pedig mindig egyedül vagyok. Ha van elfoglaltsága az embernek, akkor így is nagyon jól tudja érezni magát. Sosem voltam az a típus, aki barátoktól függött. Ha el akarok menni valahova, akár külföldre, koncertre, természetbe, akkor megyek és jól érzem magam egyedül. Ha arra várnék, hogy legyen kivel menni, egy csomó mindenről lemaradtam volna és valószínűleg boldogtalan lennék, de így elégedett vagyok az életemmel
2022. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztem magam a munkamban (mernok vagyok), olvasok, videojatekozom, tervezgetek, nezek google mapsen fotokat meg repulojegyeket ahova elakarok utazni, ilyeneket csinalok szabadidomben, vagy elmegyek setalni fulhallgatoval, esetleg kutyat setaltatni, nem nagyon jut eszembe a magany, pedig egyedul vagyok, igazabol regen sokszor ereztem, mara mar nem erdekel, es ugy vagyok vele, hogy en jol akarom magam erezni egyedul is, leszarom ki mit gondol, mar nem keresem gorcsosen a noket, ha jon jon ha nem jon nem jon nem erdekel az sem, igazabol mindennap dolgozom csinalom a dolgom aztan ennyi :D nem kell tulgondolni a dolgokat, megkell talalani azokat amiket szeretsz es ennyi, nem kell masoktol fuggni :P 25/F mernok introvertalt
2022. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én zenét csináltam pár évig [link] :) de a magány attól még magány maradt
2022. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!