Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet valaki incel? Mi...

Hogyan lehet valaki incel? Mi szükséges ahhoz, hogy valaki az legyen?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A wiki aszongya "az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkultúra tagja, akik úgy definiálják magukat, hogy vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni" (továbbá: [link]


Na most, ehhez társul (*szerintem*) igen gyakran:

- bioesszencialita világnézet

- nőgyűlölet

- rasszizmus és xenofóbia

2022. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Kell hozzá egy oklevél, amit tőlem kedvezményes áron megszerezhetsz. Kapsz egy igazolványt, amit felmutatva bármikor igazolhatod hogy incel vagy. Az igazolvány érvényessége 1 év. Ügyfélkapun is lehet hosszabbítást kérni.
2022. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Közösülni kell, majd meg kell szülni. Kész a leendő incel. Legyen az? No problem: szar genetika, deformációk, defektek, hogy legyen miért megszólni. Egy kis megszégyenítés, kis sárbatiprás, érezze azt, hogy mindenki ellene van, de közben lássa is, hogy miről marad le egész életében. Lebegjen folyton a szeme előtt az arany élet, amit soha nem érhet el. Kész.
2022. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Szar, csóró gyerekkor, elhibázott "nevelés", amiknek következtében az egyed egy szociális analfabéta lesz. Én legalább is így lettem incel.
2022. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szociális analfabéta az csak egy tünete a szar genetikának.


Ne magad okolt, a társadalom hitette el veled, hogy nem érsz semmit, nem érdemelsz szeretetet.

2022. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!