Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselitek a magányt?

Hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés
Én kezdem megszokni. Ha pozitívan áll az ember a dolgokhoz, ez is elviselhető. Csak nem szabad, hogy elhagyja magát az ember. Kell, hogy célokat tűzzön ki magának. Persze jobb lenne, ha lenne barátnőm, de ez nem kívánságműsor. Sajnos az adottságaim ezt nem teszik lehetővé. Nem sajnáltatom magam vagy ilyesmi, csak leírom a helyzetet. Sokszor betámadnak, hogy így akarok magamnak szerezni valakit, vagy sajnáltatom magam. Én ezen a korszakon már túl vagyok, tisztában vagyok magammal.

2022. máj. 27. 07:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mint te
2022. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kovács Eutanázia ***** válasza:
40%
A legtöbb, amit kihozhatsz belőle az, hogy elviseled, végigvegetálod. Csak mi értelme?
2022. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hol jobban, hol rosszabbul. Mostanában vacakul.
2022. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 Miért, talán csak akkor van értelme az életnek ha van párod? Szerintem azért nem. Így is élhet az ember tartalmas, boldog életet csak találni kell hozzá célokat, ha az nincs akkor megba**ta a ló. Előjön a depresszió, mentális szarságok és akkor vége a dalnak.
2022. máj. 27. 07:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos többé-kevésbé az is társadalmi elvárás, hogy párunk legyen. Akinek nincs, azt legjobb esetben "csak" lesajnálják. Pedig nem rossz egyedül élni, ez nem jelent feltétlenül magányt. Annyi mindent lehet csinálni, csak az ostoba ember unatkozik.

N

2022. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnáljanak le, engem nem érdekel mit gondolnak rólam. Mindenki foglalkozzon a saját kis életével. Főleg ebben az országban divat, hogy a másik életével foglalkoznak, és megpróbálják megmondani az embernek hogyan kéne élnie.
2022. máj. 27. 07:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6Teljesen igazad van. Míg fiatal voltam, addig zavart ez a dolog, most már qrvára nem érdekel. Mindenki éljen úgy, ahogy neki jó, én soha nem pofáztam bele más dolgába.

#5 voltam

2022. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Megvan az előny is. Tényleg nem kell senkihez alkalmazkodni, beszámolni arról hova és kivel mész, mire költöd a pénzed, stb. Éppen most volt távol férjem pár napra oktatás miatt, és eskü jól esett :D Volt egy kis énidőm. Szabira is szeretek úgy elmenni, hogy pár napot magam vagyok otthon. Tudok ügyeket intézni.
2022. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kovács Eutanázia ***** válasza:
0%
Ha tetszik, akkor nyilván nem akadályoz meg senki, hogy eljátssz magadban. És mi az szerinted, amiért megéri folytatni így egyedül? Legó?
2022. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kovács Eutanázia ***** válasza:
34%
8. Szerintem a kérdés a magányosokhoz szólt.
2022. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!