Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nekem akar senki se a...

Miért nekem akar senki se a barátom lenni? 18F

Figyelt kérdés

Senki nem akar a barátom lenni. Magányos vagyok. Itt Veszprémben meg gyűlölök élni, depresszió és önértékelési zavaraim vannak a magánytól.

Pszichológushoz járok, félek az emberektől. Ha nevetnek mindig azt hiszem rólam, kerülöm a tömeget.



2022. jún. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem igaz az, hogy senki se akar barátkozni veled. Inkább te vagy az, aki nem mer, fél, ezt láthatják rajtad, így inkább békén hagynak.
2022. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém tök jó hely, közel van a Balaton is. Megyeszékhely, így van egy csomó hobbilehetőség, csoportok, tanfolyamok, tánc, sport, nyelv, bármi... lenyűgöző a természet is, a hegyekkel, völgyekkel, várakkal. És még diákmunkázni is mehetsz, önkénteskedni is.


Előbb magadat kell rendberaknod, használd ki ezeket a lehetőségeket!! Jöjj ki a depiből, dolgozz tovább a pszichológussal, rakjatok össze egy folyamatot, ami alapján érdemes nekivágni! Láss meg, hogy ez mind lehetőség!!

2022. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2. Utálok itt élni. Unalmas gagyi, itt senkim sincs igazából. Budapest jobb. Igazából már ki jöttem a depiből, nem akarok öngyilkos lenni, de az élet szar.

3 éve vagyok depressziós, sosem fogok ki jönni.

Igényes srác vagyok amúgy, és szerintem jól nézzek ki, és nem gőg, tehát nem vagyok igénytelen..

2022. jún. 8. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

"Igazából már ki jöttem a depiből"


"3 éve vagyok depressziós, sosem fogok ki jönni"


Oké.

2022. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem akarom magam megölni már. De enyhébb a depim ugyan csak motiváltan keveredett vagyok
2022. jún. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!