Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már tovább elviselni...

Nem bírom már tovább elviselni a magányt van kiút?

Figyelt kérdés

Egész nap itthon vagyok és már semmiben nem találok örömet.

Ideges vagyok egész nap de félek emberek közé menni mert mindig azzal vagyok elfoglalva, hogy visszataszítónak tartanak vagy mi van ha belém kötnek. Ha mégis nagy nehezen sikerül kimenni akkor azt érzem, hogy nincs önbizalmam nincs jó kedvem egy ilyen ember meg amúgy se kellene senkinek.

Nincsenek barátaim se párom.

Már az ágyból sincs kedvem felkelni az öngyilkosságra gondolok. Lehet ebből kiút vagy már túl késő?



2022. jún. 14. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, vagy mivel telnek a napjaid?
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem dolgozok mert rosszul vagyok ha ki kell mennem a házból. Jobb volt a helyzet amikor még tudtam rendesen dolgozni...
2022. jún. 14. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiút mindig van. Nem tudom, hogy van e hobbid, mit szeretsz, ha nincs, akkor próbálj ki új dolgokat, amik lekötnek, pl. felnőttszinező, a lényeg, hogy addig arra koncentrálj és kapcsoljon ki az agyad.

Viszont meg kell találnod annak az okát, ami miatt ennyire feszengsz, gyerekkori trauma, vagy valami rossz élmény, ami ezt a "védekező" mechanizmust váltotta ki nálad. Ha ez megvan, akkor elkezdhetsz azon "dolgozni", hogy tudod ezt legyűrni, és elengedni.


Ha szeretnél beszélgetni, akkor írhatsz nekem, ha gondolod. Lány vagyok, és nekem is volt ilyen gondom.

2022. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, ha gondolod beszélgethetünk, én se nagyon jövök mostanság ki senkivel és ez sajnos öngerjesztő folyamat, csak egyre jobban bezár ilyenkor az ember.
2022. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
A helyedben vennék egy egy jó piát és meginnám. Tegnap ugyan ilyen szar hangulatom volt, szóval inkább találkoztam egyik haverommal, és elszívtunk egy pár jointot, mára sokkal jobban érzem magam, azt nem mondom hogy csináld te is ezt...de valahogy kapcsold ki magad. 29f
2022. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Tudod, akiknek van 1-2 haverjuk azok sem tudnak mindig találkozni, nem hogy akinek nincs. Olyan tanács ez, mint az ismerkedés kategóriában, hogy csinálj egyedül dolgokat, attól nem ismersz meg senkit de ok xd
2022. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez az a helyzet, amikor szeretnél valamit és félsz is tőle. Nem fognak becsengetni az emberek, hogy barátkozni szeretnének.

Akár online, akár másképpen, de kérj segítséget pszichológustól.

Nagyon jó gyakorlatok vannak ennek a leküzdésére.

Ha félsz segítséget kérni, vagy valamilyen univerzális dolgot találsz ki: "miért ne kelljen", akkor magad elől menekülsz.

2022. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ebben a helyzetben szükség van segítségre. Egy terapeutát kéne keresned, aki segít oldani az elakadásokat. A neten találsz. Keress addig, míg egy szimpatikusat nem találsz.!!! Sokan vannak így sajnos, csak nem mindenki mondja ki. Te erős vagy és bátor, mert kimondtad. Van segítség, kezdd el keresni kérlek!
2022. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, fel a fejjel!

(de amúgy szerintem nagyon sokan vannak így, mint te... Mármint totál magányosan... Olyanok is, akikről nem is gondolnád.

2022. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy? Fiú vagy lány? Én is ugyanígy vagyok, amióta befejeztem a sulit távoktatásban olyan fóbiám lett, hogy nme tudom lassan már a lakást sem elhagyni, a boltba is kínkeserves elmennem. Depressziósnak is érzed magad, vagy inkább szorongás és erős fóbia? Nekem sincsenek amúgy se igazi barátaim, se kapcsolatom, semmi, egyedül a családtagjaimmal érintkezek.
2022. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!