Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet lemondani a...

Hogyan lehet lemondani a párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Ha az ember nem alkalmas rá, de mégis vágyik, mégis mivel tudná elterelné a figyelmét, ha a csapból is az folyik, hogy a szerelem milyen fontos?

2022. jún. 20. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

🍏

Úgy, hogy

- megalapozza az önbizalmát,

- tudatosodik,

- képzi magát,

- felismeri a valódi igényeit,

- célt keres az életének,

- helyettesít stb.

2022. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Verd ki napi ötször. Eszedbe se fog jutni a párkapcsolat.
2022. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet megalapozni az önbizalmat?
2022. jún. 20. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A szerelem nem fontos, ezt azok mondják, akik egy rózsaszín felhővel teli mesevilágban élnek, vagy beleőrültek az Avatar-ba.
2022. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindvégig görcsösen kerestem a kapcsolatokat, aztán összejöttem egy lánnyal, tényleg szerettem Őt, majd átvert, mindent elhitetett velem.


Ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy nekem ilyen áron nem kell senki sem, fókuszálok magamra, edzés terén kihozom magamból a legtöbbet, és ennyi.


Szóval személy szerint engem a csalódás vitt el egy másik irányba. De ne kövesd a példámat.. Remélem te szerencsésebb leszel és nem játsszák veled a hülyét.


Egyébként meg:

Amit az 1#-es írt az mind rengeteget segít. Önbizalmadon könnyen tudsz javítani, sőt, igazából mindenki tudja rajta javítani.

A probléma ott kezdődik, hogy nem ismerik fel az emberek a saját gyengeségeiket és hibáikat, nem hallgatják meg mások tanácsait és nagyon makacs módon élnek. Figyelj a gyengeségeidre és fejleszd ezeket. Ha túlsúlyos vagy, járj el edzeni, ha introvertált vagy akkor járj emberek közé, ápolt külső, stb.. Rengeteg dolog van, de ezeket mind csak te tudhatod.

2022. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!