Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tisztelt Gyakorikérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt Gyakorikérdések felhasználók! Én már viszonylag középkorú vagyok. 33 éves vagyok ebben a 2022-és évben és nagyon gyötör ez a magány az egyedüllét már mindent megpróbáltam de nem éreztem jól magamát a bőrömben úgysem most mit csináljak!?

Figyelt kérdés

komolyan tényleg nagyon gyerek játszó pajtásom barátom sem volt.később tizen huszon évesen mind a mai napig egyedül mehettem/mehetek el mindenhova annyira nagyon unom már ezt is.

egyetlen hű társam a magány maradt.



2022. jún. 25. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"már mindent megpróbáltam"


Voltál már szervezett túrán, vagy táncoktatáson (ott nem fontos, hogy vigyél magaddal párt), vagy szervezett kiránduláson, nyaraláson csoportosan, vannak-e hobbijaid, amikkel el tudnál menni vagy tanfolyamra, vagy ilyen csoporttalálkozókra...stb..


De ha elmész egy szimpla tanfolyamra ott is simán tudsz ismertséget kötni.


Nem sírni kell, hanem tenni és tenni..!

2022. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Elmész egyedül,aztán ott ismerkedsz.
2022. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem szociális szorongásom van.Nem igazán vágyom a társaságra, így magányos farkasként élem az életem.Társra vágynék,és néha van is kapcsolatom.De úgy igazából elvagyok,feltalálom magam egyedül is.Meglátom és megtalálom az életben azokat a dolgokat, amelyeket egyedül is lehet csinálni és élvezni.Kikapcsolnak,szórakoztatnak ezek a tevékenységek.

Az én életem a szociális fóbia miatt alakult így.

Az egy dolog hogy mondjuk nem vagy jó külsővel megáldva és nem tapadnak rád a csajok, de barátokat nem külső alapján talál az ember...ha mentálisan egészséges vagy, akkor valahol magadba kell keresned a hibát, hogy nincsenek körülötted emberek még baráti szinten sem.Valamit rosszul csinálsz.Én elmegyek dolgozni, letolom a melót,nem spanolok nagyon senkivel,ha mégis, akkor megmarad jó munkahelyi kapcsolatnak, hazajövök, csinálom itthon a dolgom,házimunka, sportolok, eljárok a boltba azt ennyi.Ha annyit járnék egyedül bárhova mint te, és nem lenne szociális szorongásom akkor tuti hogy minimum barátokra szert tennék.Mert pl. eljárnék kirándulni, szervezeten, társasággal.Vagy a helyi állatmenhelyre néha önkénteskedni, akár csak sétáltatni.Ha rendszeresen jár ilyen helyekre az ember új embereket ismer meg és ha egy picit is nyitottak a barátkozásra, akkor hamar kialakulnak a dolgok.

Ha az emberekkel nem megy, akkor próbáld meg az állatokkal.A kutya a legjobb barátod lehet, sosem fogsz benne csalódni.De a macska is nagyon szerethető állat.Csak sokszor öntörvényű és a csicskájának néz:)

2022. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Menj el önkénteskedni pl a máltaihoz. Segitesz is, és emberek között is vagy.
2022. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Még viszonylag sem vagy középkorú!!!!🤌😫


29N

2022. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért tartják magukat 30 éves emberek 80 éves átlagos élettartammal középkorúnak? 😂 Nem tudtok számolni vagy mi az isten a bajotok nektek?
2022. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy középkorú, fiatal vagy. Ne temesd magad ilyen hamar, még előtted az élet, bármi lehet
2022. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

1


Valamiért az ilyen magánnyal kapcsolatos kérdéseknél (kortól függetlenül) mindig van egy táncot ajánló ember, nem kötekedni akarok, csak megjegyeztem :D

2022. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanígy vagyok. Csak ámulok, emberek milyen sok emberrel tudnak telefonálni, programot szervezni. Én úgy érzem, bármikor tudnék csomagolni és eltűnni innen, semmi se hiányozna.
2022. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Középkorú, mbeg :D
2022. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!