Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim. Depressziós is vagyok, szociális szorongással. "Mit tegyek?" 18F

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és nem nagyon vannak barátaim. Az emberektől félek, eléggé szégyenlős vagyok, plusz elszomorít a magány érzése.

Suliból voltak barátaim, de azok hanyagoltak, majd ellenem fordultak, mert b*sztatott egy gyerek, aki szintén barátomnak hazudta magát. Úgy érzem nagyon szeretethiányos vagyok, és senki sem barátkozna velem.



2022. aug. 4. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orvos mondta hogy depressziós vagy?
2022. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Online játék. Olyan ahol beszélgetni, kereskedni kell. Ha magányos vagy, ez egy jó mód arra, hogy idézőjelben "emberek között legyél".
2022. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Menny ki és ismerkedj pl a strandon.
2022. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 klinikai szakpszichológushoz járok.


#2 online játékokkal játszom, 1-2 netes haverom van, de személyesen nincsenek kapcsolataim. Bár ezek a netesek is "gyarták", plusz én Nyugat-Magyarországon élek, az egyik ózdi a másik hajdúszoboszlói.


#3 Mennék, de hogy? random szólítsak le embereket? :( ahhoz nincs bátorságom meg úgyis rosszul sülne el mert az emberek nem akarnak tőlem semmit

2022. aug. 4. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ismerkedős részleg amúgy akár megpróbálni ismerkedni, mondanám hogy beszélgetek veled én is szívesen de max a gaming lenne szerintem közös téma mert egy 10 essel idősebb vagyok.
2022. aug. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Művelődési házban szoktak lenni jó szakkörök (pl. festés, tánc stb.) Vagy sportolj valamit, amihez társaságba kell járni.
2022. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Mennék, de hogy? random szólítsak le embereket? :( ahhoz nincs bátorságom meg úgyis rosszul sülne el mert az emberek nem akarnak tőlem semmit


1.Szedd össze magad és menny el a strandra.

2.Válassz ki egy számodra szimpatikus medencét ahol vannak is emberek.

3.Ha látsz egy szimpatikus embert aki maga van szólídsd meg,lehet az az első kérdésed hogy nem e tudja mennyi az idő? Stb..

2022. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Haladj lassan, de fogadd el hogy így is sokat fogsz hibázni. A hibáid meg a kihagyott lehetőségek motiváljanak, hogy legközelebb ne történjenek meg.-


Nem tudom, hogy mennyire szorongsz, de ha nagyon, akkor kezdheted ilyenekkel, hogy a boltban az eladóval mosolygósabban, meg magabiztosabban beszélsz. Csak hogy szokd a dolgot, mert az ismerkedés közben is ilyen kell hogy legyél. Utána random is leszólithatsz embereket, de nem kell barátkozni, elég csak egy kis felszínes beszéd. A boltos példánál maradva a sorban odaszólhatsz a mögötted lévő néninek hogy jó hosszú már a sor. Meg ilyen hülyeségek. Én pl a feletteseimmel szemben sose szorongtam valamiért, csak a velem egykorúakkal. Szóval így nekem az is sokat segített, hogy a tanáriammal beszélgettem, meg ahol sportoltam régebben ott is sok volt a 25-40 közötti ember.


Aztán meg kényszerítsd magad emberek közé, pl ahogy a hatos mondja, menj valami szakkörre. Csak mosolyogj meg bólogass, hogy azt higgyék hogy közvetlen vagy. Nem számít mit érzel valahogy muszáj azt mutatni kifele hogy nyitott vagy az emberekre és nem félsz. Így elkezdenek nyitni feléd aztán meg idővel hozzászoksz. Ha nem jön össze, mész másik közösségbe és próbálod újra, semmi baj nincs ezzel. Egyszer úgyis összejön, csak idő kell hozzá.

2022. aug. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Netes játékok tényleg jó ötlet, Counter Strike vagy valami hasonló, vagy vannak más ilyen nyelvtanulós oldalak, én ott is sok jó embert megismertem, amúgy csak kiváncsságból, hol élsz pontosan? Én is nyugat-magyarországi vok, csak azért krédem
2022. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Veszprém.

CS:GO-t szoktam tolni.

2022. aug. 8. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!