Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szüntethetném meg ezt az...

Hogy szüntethetném meg ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Hiába volt aktív a nyaram, sok időt töltök a barátaimmal, családdal, mégis csak ürességet érzek. Ez az érzés időről, időre visszatér és mindig megijeszt. Ha éltetek már át hasonlót, mi a megoldás ellene?

2022. aug. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ha az embernek nincs párja.
2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem màr 1,5 éve.. szerintem szakìtottam azzal akivel lehet nem kellett volna , szerencsére ő màr azóta Boldog XD
2022. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2# valamiért csak szakitottal vele, ha minden hudejoooo lett volna nem is gondolsz lyenre

De te meg mindif ragod magad rajta...

Btw

Pedg ezek a dolgok azok ami miatt pont h nem kene igy erezned,de lehet valami elterore vágysz ami nem ilyen normális hetkoznapi megszokott. Probalj total random viselkedni a mindennapokban es uj dolgokat kirpobalni amikhez eddig nem altal közel. Akár uj emberekkel is.

2022. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van teljesen, egyébként igyekszem eltérni a szokásostól. Nyitott is vagyok,de az érzések akkor fognak szerintem megszűnni ha új pàrom lesz és rà koncentràlok.
2022. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# az szokott segiteni igen

Ha a regi helyet egy ujjal írod át, uj emlekek a regi meg a feledesbe merul pont annyira mint egy dolog amibol tanultal.

2022. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!