Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nézzem ennyire ezt a...

Miért nézzem ennyire ezt a ferget? 18F

Figyelt kérdés

Nos, osztálytársam. Egy évünk van vele még.

Barátaim nincsenek, miatta elvesztették őket. Persze, most törekednek újra hogy legyünk barátok de megbocsátani nem tudok. (Hallottam olyant is hogy velük is összeveszett, őszintén szólva leszarom)

Azaz osztálytársam folyton szidott, bántott, megvédeni nem mertem magam, és beálltak melléje ezek a fiúk.

Ez a srác egy utolsó kutyus, másoknak folyamatosan pucsol, de csak olyannak aki az osztályban éppen menő, háta mögött mindig kibeszéli őket.

Én mindig nézem az instáját és rosszul esik hogy míg ennek a kreténnek fejlődik az élete én itthon depressziózom és senki nem szeret.



2022. aug. 20. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hat ez mindig igy van.. az erosebb kutya bszik
2022. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyszeruen irigy vagy ra
2022. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazán kérdés, de együttérzek veled szóval nem kötekedek. Hanyagold a közösségi médiát, bizonyítottan rosszabbul érzi magát a legtöbb ember tőle. Csak egy fxxszméregetés hogy kinek milyen kafa az élete. Azt az egy évet pedig még ki lehet bírni.
2022. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
88%
Utolsó kutyusként még mindig előtted van, mert ő fejlődik te meg nem. Ezen kellene elgondolkoznod.
2022. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Verd meg.
2022. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áh.. félek magamtól ha beindulok akkor én kerülök börtönbe/iskolán kívül
2022. aug. 20. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Pedig ha kiallnal magadert, novesztenel tokot es lazabb lennel nem ilyen tulgondolos akkor megszunnenek a gondjaid.
2022. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet
2022. aug. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!