Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tanácsolnátok egy olyan...

Mit tanácsolnátok egy olyan 25 éves lánynak akinek még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen még nem jött össze,pedig már nagyon vágyom a szerelemre, meg megtapasztalni olyan dolgokat, amikben még nem volt részem. Járok pszichológushoz meg többször is kimozdulok mostanában.
2022. szept. 6. 18:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Mit csináltál idáig, hogy legyen?

Ismerkedtél, vagy csak vártál?

2022. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
nekem se volt 26 vagyok
2022. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jólteszi: a mai emberekkel kapcsolódni csak csalódás lenne. Én 40 éves férfi vagyok, de nincs értelme emberekkel foglalkozni.
2022. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt tanàcsolnàm, hogy ha kell neki ismerkedjen. Badoo, Tinder, gyk, diszkó, házibuli, kávézó, edzés, igazából bárhol lehet ismerkedni. Nekem még Anotalkról is lett egyszer pasim, majdnem egy évet együtt is voltunk.
2022. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 666László válasza:
18%
Mindig mosolyogj! Valaki belefog szeretni a mosolyodba hamarosan!
2022. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%

Azt tanácsolnám ne reménykedj.

Üdv, egy 26F akinek sosem volt barátnője, és sajnos nem is lesz.

2022. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Hú. Hát elsőre azt tanácsolnám, hogy keress meg engem, akit itt vagyok 24 évesen, és sosem volt barátnőm.

Na de komolyra fordítva a szót. Szerintem lányként érdemes próbálkoznod online társkeresőn, szórakozóhelyen, egyetemen, munkahelyen.

2022. szept. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Én idősebb vagyok nálad és soha nem volt barátom… sajnos nem mindenki tud kapcsolatban lenni…

Én is egyedül vagyok és a halált várom.

2022. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Ne menj fel a 4chanre.
2022. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

#5 hülye reményekkel se traktáljuk már egymást plz... 25 hát még oké, van remény, de 30 on felül már... legyünk reálisak. Nagyon kicsi az esély. Ha nem botlasz egy olyan gyökérbe mint én, aki a mai napig az igazira vár, akkor kicsi az esély. Miért? Mert a legtöbb ember nem vár az igazira, megalkuszik és szarból várat épít. Így vagy úgy de kiszenvednek egy eljegyzést-esküvőt, meg egy gyereket aztán majd elválnak vagy együtt maradnak, de inkább az 1. És 30 on felül mi marad? A szingli elvált anyukák, vagy azok akiknek azért nincs senkije mert defektes, meg az olyan férfiak akik elváltak van gyerekük és még egyet már nem akarnak.


Néha azon gondolkozok hogy fuck this shit, veszek egy macskát inkább és az ölemben simizem míg beleélem magam a szulejmánba és vitatkozok a tv-vel és kiabálok a járdámon gördeszkázó fiatalokkal


29/f

2022. szept. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!