Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki más is, aki...

Van még valaki más is, aki "nem tud beilleszkedni" a világba, mert álmodozó?

Figyelt kérdés
Régóta szenvedek ettől, hogy nem tudok helytállni a mi világban. Melóról melóra bukdácsolok. De tudom magamról hogy nem vagyok hülye. Csak talán pánikbeteg szerintem. Sokat olvasok, nagyon szeretem a regényeket. Szeretem a filmeket, egyfajta menekülés nekem a mai valóságból. Nagyon nehéz boldogulni manapság. Sokáig depressziós is voltam.

2022. szept. 14. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen.
2022. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt vagyok. Ezt dobta a sors.
2022. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2022. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondj néhány filmet, mely menedéket jelent számodra!
2022. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem sokan vannak, de ez vhol egy ördögi kör.

Minél jobban menekülsz, annál sikertelenebb vagy, mert nem teszel semmit a való világban és annál jobban akarsz menekülni.

Törekedni kell az egyensúlyra, építeni az életed és akkor kikapcsolódni ha már nagyon eleged van mindenből.


Tudom mondani könnyebb :-/

2022. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a társadalomba nem érzem azt, hogy be lennék integrálódva. Egyetemista vagyok, bűntetlen előéletű, tisztességes polgárnak mondanám magamat. Viszont utálom az embereket, és ezt komolyan is értem.

Egyszerűen nagyon kevés emberrel tudom azt érezni, hogy meg vagyok értve és egy húron pendülünk. Jelenleg öt ember van nekem az életemben, akikért a tűzbe mennék és imádom őket: szüleim, a húgom, párom, illetve az egyetlen és egyben legjobb barátom.

Úgy érzem, hogy nem vagyok ellenséges, sem ellenszenves (mások elmondása szerint is). Szívesen segítek másoknak, de egyszerre irritál, hogy a legtöbb ember mennyire velejéig romlott, főleg a magyarok közül. Annyi undorral telt emberrel találkoztam már röpke 21 évem alatt, és annyira kevésszer tapasztaltam az empátia és a legalapabb emberi kedvesség jelenlétét.

Mivel nem szeretek másokat megbántani, nem engedek másokat közel magamhoz. Egy ideig próbálkoztam, de vagy újra csalódnom kellett, vagy pedig csak "nem találtam a helyem" egy társaságban vagy bizonyos személyek mellett.

Én videójátékokkal, illetve mangák olvasásával menekülök a való világtól és lakóitól.

2022. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig úgy éreztem, mintha más csatornákon kommunikálnék mint az emberek 85%-a. Mintha nem erről a bolygóról származnék vagy nem tudom
2022. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!