Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet még jó kapcsolatom úgy...

Lehet még jó kapcsolatom úgy hogy 25 éves koromig egy sem volt?

Figyelt kérdés
25 vagyok és nem volt még barátnőm, találhatok még barátnőt ezek után? Nagyon kilátástalannak érzem, semmi szerencsém, évek óta szeretnék. Mások pár hónap alatt találnak párt.
2022. szept. 15. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy lehet. Még fiatal vagy. De azért tenni is kell.
2022. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én már 26 éves vagyok, én nyertem.

Amúgy esélyed sincs, tapasztalatból mondom.

2022. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván lehet, rajtad múlik. Mért ne lehetne? De ahhoz mondjuk kezdeményezni is kell. Menj pszichológushoz.
2022. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
napi "25 éves vagyok-..." kérdés megvolt. Gratulálok
2022. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell barátnő csak az idődet és a pénzedet veszi el, ha meg akarsz már rég lett volna csak gyáva kutya vagy
2022. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Az 5-öst adom. Nekem sok barátnőm volt, de már a tököm kivan mindegyiktől.

Tényleg elviszik az összes pénzt, bár én alapból szeretek nekik fizetni. Nem lenne pofám velük fizettetni bármit is. Viszont cserébe folyamat fáj mindenük. Egyfolytában lelki terrorba tartanak. Ez a baj az a baj. Nem írsz 5 percenként miért? Már nem szeretsz? Eskü agyfasz az összes. Nagyon ritkán van kivétel de az meg ahogy talál egy jobbat megy is oda. A normális jó nők megtehetik hogy repkedjenek fűről fára. Az utcán is csomó undoritó pasit látok bombázó csajjal és csak nézem, hogy mi a fasz. Ilyen nő hozzám illene nem hozzájuk. Nekem is voltak jó csajaim de mint mondtam őrültek. A többi vadidegen nő normálisnak tűnik, de kevés az esély, hogy tényleg azok. Hagyd inkább a nőket mert a szex meg alapból nem egy nagy dolog. A legtöbb nő csak fekszik és várja, hogy te csinálj mindent. Persze sokak ennek is örülnek, de ez így nem valami nagy durranás... Amennyit én dolgozok és amennyit visszakapok kb ég és föld. Már meguntam olyan lányokat keresni akikkel lehet nyugodt életet élni és értenek is a dolgokhoz. Pénz és idő pazarlás. Persze mivel még nem volt barátnőd így nem tudod milyen és mindenképpen ki kell próbálnod megértem.

2022. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na 6-os itt kezdődik a felszínesség, hogy neked bomba nő kell. Ezért nem érsz kalap xart se és adod a haszontalan tanácsot szerencsétlen kérdezőnek.
2022. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!