Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam le magamat ha...

Mivel foglaljam le magamat ha nem köt le már semmi? ( Evés az meg nem jó unalom űző, mert ha mindig eszek meg fogok hízni!)

Figyelt kérdés
Se filmnézés, de edzés, se séta, se facebookozás, kommunikáció más emberekkel az se.

2022. szept. 19. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát pl menj el pszichológushoz, mert depressziós vagy:D

Mármint ez amit leírtál az egiyk legegyértelműbb jele a depressziónak.


De ettől függetlenül (emellett) keress olyan hobbit, ahol alkothatsz valamit. Az nagyon sokáig be tudja szippantani az embert. Sokkal inákbb, mint a szótlan befogadás, mint a film v sorozat bámulása.

Szóval elsősorban azt mondom alkoss.

De pl a videójátékokkal is próbát tehetsz, az legalább interaktív.


A sorozatnézés az egyik legpasszívabb dolog amit csinálhatsz. Ennél még a facebook görgetése is interaktívabb, hisz ott legalább az ujjadat mozgatnod kell. Ha megnézed atyáink generációját (akárhány éves is vagy), ők pl a sorozat és filmnézés művészetét leginkább úgy oldják meg, hogy alszanak közben:D Nahát az aztán igazi élvezet..:D

2022. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kólauborkával ***** válasza:
31%
Tanulj, sportolj, csinálj valami produktívat… hogy lehet unalomból enni? Én akkor eszem, ha éhes vagyok….
2022. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz amúgy is járok, más ok miatt mint a depresszió.

Unalomból úgy lehet enni hogy élvezem a kajálást nagyon, és az legalább lefoglal. De abba kellet hagynom mert már kezdtem hízni. Inkább szívom az e-cigimet újabban unalom evés helyett...

2022. szept. 19. 11:49
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Kezdj el sportolni,még akkor is ha eleinte nem köt le.Vegyél erőt magadon és előbb utóbb bele lendülsz.Épp testben épp lélek.
2022. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Edzeni is szoktam néha, most akkor elkezdek többet is.
2022. szept. 19. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne csak néha edz,ha nem rendszeresen.Legalább heti 3-4-szer 1,5 órát.Legjobb lenne baráttal,ismerőssel edzeni,mert egymást tudnátok segíteni,bátorítani.De egyedül is jobb,mint ha nem sportolnál semmit.De én is tudom az észt osztani,közben nekem is edzenem kellene.A melegítőt,sportáskát már megvettem,már csak időt kellene rá szakítanom.
2022. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Iskolába jársz még vagy dolgozol is valamit? Diákmunka?


Nem hinném, hogy ne lenne elég feladat, tennivaló. (Csak meg kellene találni az önkéntes lehetőségeket is...)


Rendszerességet bele tudsz vinni akárhogyan a mindennapjaidba. Ha kihívásnak érzed is, NEKED(!) kell utánajárni minden információnak, amit küldenek - esetleg a többi válaszoló.

2022. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Iskolába járok még, ez az utolsó évem. Diákmunkán is vagyok. Munka közben is állandóan éhes vagyok és iskolai órák közben is...
2022. szept. 19. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Talán pótcselekvés gyanánt alkalmazod az evés technikáját.


Mire vágysz a leginkább az életedben? Mi az, amit szeretnél megkapni - vagy átélni - de nem tudod elérni?


7-es válaszoló voltam.

2022. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igaz szerelmet, azt hogy felnézzenek rám valaki, számítson a véleményem, ne gúnyoljak mindig ki, ne nevessenek ki, sikeres legyek és boldog. Legyenek igaz barátaim, ne utáljanak az emberek!
2022. szept. 19. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!