Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek,akik...

Vannak itt olyan emberek,akik magányosak és nem számít hogy próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlenül párkapcsolatra gondoltam,hanem csak egyszerű barátságokra, szocializációra a környezeteddel.Akik mintha hiába próbálkoznak,nem lesz senki akivel hosszabb ideig el lenne.

Rengeteg napom úgy telik el,hogy nem szólok senkihez,mert nem tudom,mivel nem ismerem ezért van bennem ilyen visszafogó erő hogy ne szóljak hozzá.De ami azt illeti,nem is nagyon érdekel a legtobb ember valamiért.D mégis ember vagyok,kell valami társaság.Volt hogy erőltettem ezt az ismerkedést meg haverkozós dolgot,soha nem jött be úgy igazán.


Sokszor nem jól érzem magam nagy tömegekbeb, mondjuk egyetemen és nem vagyok bulizós se.Meghát nagyon beszédes sem vagyok, de van véleményem dolgokról csak mivel az senkit nem érdekel ezért nem beszélek róla.

Vannak ilyen hasonló emberek?

Illetve szerintetek ez valamilyen betegség?

Köszi!



2022. szept. 22. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség, hanem egyszerüen nem találtad meg a közös hangot másokkal.Egyébként a leirtak alapján nekem is ugyanez a problémám, de ha azt vesszük, nem is probléma.Vágyok olyan embereke,akikkel õszintén,bizalmasan el lehet beszélgetni, és nem olyanra,aki 5 perc mulva mindent el pletykál, na és kárörvendõ.
2022. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mert egyébként vannak ugye az ilyen társadalmi "normák"hogy például igyál alkoholt,cigizzél(persze ezt senki nem mondja így nyíltan), beszélj úgy mint a közösség, legyél azon a véleményen stb..

Álltalában,legyél hasonló a többiekhez több aspektusból.Ezt senki nem erőlteti (hála az égnek)

Na de,ha valaki ezt nem követi mert mondjuk nem tartja jónak akkor meg a probléma forrása az hogy magányos.Ha viszont tényleg átveszi azt a mentalitást,akkor pedig jobb esetben nem lesz magányos,de valami mással fizet,mondjuk az egészségével vagy a milyenségével.

Szóval valahogy a közép utat kellene megtalálni.

De ez az hogy nekem se karizmám,se energiám,se tapasztalatom se kedvem nincs legtöbbször.Nem kellene nekem sok ember körém,csak egy vagy kettő,de azokat sem tudom megtalálni..

2022. szept. 22. 13:29
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyes, és te ezt hogy kezeled?

Van valami módszered amivel csökkented ezt az érzést?

2022. szept. 22. 13:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút magamra ismertem a leírtakban. Évek óta így van és minden próbálkozásom kudarcba fulladt. Gyerekkoromban kellett volna megtanulnom a társasági élet működését, de ez kimaradt, ezért gyakorlatilag csak félember vagyok. Nem ment az egyetem, nem megy az álláskeresés, nem megy a barátkozás, nem megy a párkeresés. A világnak nincs szüksége az ilyen javíthatatlan lúzer balfékekre, mint én. Az orrom előtt húz el az élet és képtelen vagyok átélni. Csak egy külső szemlélője vagyok mások boldogságának. Azt mondják, mindenki pontosan azt kapja, amit megérdemel és ha rossz az életem, annak egyedül én vagyok az oka. Ha ez igaz, akkor nem érdemes folytatni, mert képtelen vagyok rájönni, hogyan szabadulhatnék ki ebből a láthatatlan burokból.
2022. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én azért nem érzem olyan rosszul magam ez miatt,csak zavar mégis a dolog.Főleg hogy nem tudok ezzel mit csinálni.
2022. szept. 22. 13:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos amit leírtatok,nemcsak fiatalokra,hanem ránk is vonatkozik.Teljesen hasonló érzéseim vannak,persze már úgy voltak emberek az életemben,de eltűntek :(

Nem olyan jó az egyedullét,még akkor sem, ha a magam ura vagyok...


54F

2022. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3/6

Nagyon nehezen viselem, de még mindig jobb, mintha társaságban lennék és utána szomoru leszek,mert egyszerüen képtelen vagyok elfogadni a bolondságukat és a szemtelenségüket, az irigységüket.Mindig volt társaságom,amikor kiismertem õket azt mondtam,hogy inkább magamnak, mint ilyen bandával.Van hobbym, szeretek sportolni, és szeretek zenét hallgatni.Igaz,hogy fáj,még a testvérek sem alkalmasak arra hogy megosszak velük bármit, mert egybõl pletykálnak.

2022. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6/7 Igen nem jó az egyedüllét, de van egy mondás,amelyben én hiszek, hogy azok,akik ártottak az életünkben elõbb-utóbb kilépnek az életünkbõl, tehát eltünnek.Mindig azt kivánom,hogy a sors mind azt adja vissza nekik,amit másnak ártanak,vagy ártottak.
2022. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha gondolja vki, irjon
2022. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy,ami nem betegség és nem valami rossz. Nézz utána kicsit,mit jelent.
2022. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!