Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet belenyugodni...

Hogyan lehet belenyugodni abba, hogy sohasem fog szeretni senki?

Figyelt kérdés
Harminckét éves férfi vagyok, de eddig sosem találkoztam még olyan lánnyal, akivel komolyan érdekeltük volna egymást. Voltak rövid kapcsolataim, de egyikük sem szeretett, szakítottak velem és azt mondták: “unalmas vagy” “nem tudsz még külföldre se elvinni” “tutyimutyi vagy” “semmi szerethető nincs benned” “neked senki se fog gyereket szülni” stb. Tény, nem vagyok túl jóképű, van egy 10-15 kg túlsúlyom is és szeretek online játszani. Nem vagyok túl vicces sem, visszahúzódó, konfliktuskerülő típus vagyok, közalkalmazott. A társkeresőkön két éve semmi sikerem. Nagyon nehéz, de kezdem elfogadni hogy sosem fog senki szeretni, mert egy unalmas kövér bákász vagyok, a nőknek nem ez kell. Hogyan tudnék ezzel megbirkózni?

2022. szept. 25. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Először is egészségesebben étkezni, élni, sportolni.

Ez a hangulatodon meg fog látszani aztán ha szerencséd lesz rád mosolyog a szerencse. Mert az is kell hozzá bárki bármit is mond.

2022. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Butaság, es te elhiszed na széééép
2022. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En szeretlek
2022. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 10-15 kg plusz nekem sem bejövős, szeretem ha valaki inkább sovány, és fürge. Életvitele is más.

A többi tulajdonség sztem oké. Jó a játék ne legyen függőség kategória, de amgy oké lenne, ha egy tizessel idősebb lennél...

2022. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!