Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az hogy szomorú...

Normális az hogy szomorú vagyok azért mert nem tudok írni Tik Tokon a lányoknak?

Figyelt kérdés
Szeretek a Tik Tokon lenni,vannak olyan lányok akiknek rendszeresen ott vagyok a livejában.Most egy pár napot viszont ki kell hagynom mert nincs korlátlan mobilnetet és ha most Tik Tokozok,akkor még számlazárás előtt elfogy a mobilnetem és nem tudok internetezni.Filmezek,facebookozok,nyelvet tanulok a Google fordító segítségével,gyakorizok,de mégis szomorú vagyok.Hiányoznak a beszélgetések a Tik Tokon.De normális hogy ilyesmi miatt lógatom az orrom?20/F

2022. okt. 7. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Normális hogy az ember szomorú ha nem tudja használni a megszokott alkalmazását
Nem normális hogy valaki azért szomorú legyen mert nem Tik Tokozhat
23 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem a Tik Tok szokott lenni az esti program.Délután híreket nézek,nyelvet tanulok, YouTubeozok,érdekességeket olvasok.
2022. okt. 7. 20:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Élőben kellene kapcsolatokat építened, nem tiktokkerekhez kötődni. Ironchannel, Nosika, Nabu, Vendel... Fogalmunk sincs, hogy az emberek akiket nézünk igazából milyenek. Mutatnak valamit a képernyőnek, aztán ki tudja mi igaz belőle. Ráadásul nekik a követők mint közösség jelentenek valamit, hozzád egyénileg nem kötődnek, nem érdekli őket az életed, nem tartanak a barátjuknak. Viszont ha rendszeresen "beszélgetsz velük", ők pedig pozitívan reagálnak, akkor könnyen elfelejtheted ezt, és beeshetsz egy illúzióba ami egyrészt káros, másrészt nagyon fog fájni mikor feleszmélsz. Szóval ezen mindenképp változtatni kellene.
2022. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl jó dolog, de nem vagy egyedül. Én is ráfüggtem.
2022. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Medotáljatok.
2022. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!