Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Voltatok már hasonló élethelyz...

Voltatok már hasonló élethelyzetben? 25/F

Figyelt kérdés
Senkim sem volt még. Egész ifjú koromba lelki gondokkal küzdöttem, azt hiszem az életem sikeres mert kialakítottam azt aki vagyok, de egyszerűen elszomorít hogy nem tudom megosztani senkivel. Lehetőségeim lettek volna, de az mindig olyan volt hogy a másik illetőnek már volt valakije így pedig nem tettem meg mert nem tartottam helyesnek.

2022. okt. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mekem 25 évesen volt az első, futó kapcsolatom. 2 hónapig tartott.

Utána volt egy 2 éves kapcsolatom, majd azután egy 8 éves.


Hidd el, semmiről nem maradtál még le. Úgy kapcsolatba ne menj bele, hogy csak azért mert legyen valakid.


Jártam a cipődben, tudom rossz egyedül. De biztos, hogy valahol él az a lány, aki a Te párod lesz.

2022. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. okt. 16. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy sovány vígasz lesz, de hidd el, sokan vagyunk még így, különböző okokból. A környezetemben is kapásból 7 olyan fiatalt tudok mondani, akiknek 22-25 éves koruknál előbb nem volt még párkapcsolatuk. Rossz ez a fajta magány, vannak kimondottan nehéz napok is, de nem szabad feladni.

Biztos vagyok benne én is, hogy hamarosan eljön majd az a lány, akire vágysz :) Addig is, kitartást kívánok!

2022. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!