Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy, hogy az...

Más is érzi úgy, hogy az élete másból sem áll, csak küzdelemből és szenvedésből?

Figyelt kérdés

Szó szerint életem minden egyes aspektusára igaz. Az összesre.

Család, barátok, szerelem? Válás, abúzus, öngyilkossági kísérletek, megcsalás

Iskola? Folyamatos tanulással jó ha hármas

Külső? Ha nem diétázok és edzek szigorúan, rögtön egy tehén leszek

Házikedvenc? Traumatizált és viselkedésproblémás, amin eddig egyik szakember sem tudott segíteni

Sport? Folyamatos sérülések

És ha ezek után befeküdnék az ágyamba, még azt sem tehetem meg, mert dugig van bolhákkal vagy poloskákkal amik sz*rrá csipkednek. Úgy érzem nekem ez jutott, jó isten tudja miért. Miközben körülöttem mindenki boldog, szeretetben, sikeresen éli az életét. Van ezzel így más is? Megnyugtató lenne, hogy legalább nem vagyok egyedül...



2022. nov. 6. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki csak azt kapja, amit megérdemel, amiért megdolgozott.


Menj pszichológushoz, hívj rovarirtó szakembert..stb.

A te életed a saját kezedben van. A te életedért egyedül csak te vagy a felelős.

2022. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

egy gödörben vagy mentálisan, és magaddal akarsz rántani másokat is? Inkább szedd össze magad.


Ágyneműcsere, matraccsere, megfelelő vitaminok, rendszeres sportolás, cél megtalálása ami nélkül nem tudsz élni... csodákra képes.

2022. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi jelet küldjön még az univerzum, hogy felfogd, hogy változtatnod kell azon, ahogyan most hozzáállsz az egész életedhez?!

Azért történik ennyi rossz dolog veled, mert "nem vagy az utadon". Szóval válts irányt, változz és/vagy változtass.

2022. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd az ágy kidobásával.
2022. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a poloskás ügyet.

Dobd ki az ágyat. Kérj 2-3 szor is írtást. Sajnos ez ilyen. Meg kell fizetni.

Ne csináljanak ki nyamvadt bogarak, ennél legyél szívósabb.


23F

2022. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1944-ben a fél világ összetette volna a két kezét ha csak annyi baja lenne mint neked :D Mindig van lejjebb... abból építkezz amid van. Gondolj a pozitív dolgokra, de a legapróbbakra is. Szerintem valahol minden ember depressziós így vagy úgy, engem pl életem egyetlen reménye egy normális kapcsolatra dobott el mint egy lapát xart :D De hát... el kell fogadni, menni kell tovább, ki kell tűzni célokat és afelé haladni. A sopánkodás nem segít, csak felörlöd magad...
2022. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 ha létezik ez a marhaság, mert valamikor hittem benne de most már egyre kevésbé... akkor én anno "nem az utamon" jártam, de úgy-ahogy boldog voltam, aztán az élet adott egy akkora pofont hogy a fal adta a másikat, "rátértem" az utamra, és mit értem el vele? Még több fájdalmat, szenvedést. Vissza tudtam térni a régi életemhez szerencsére, és most vagyok boldog(abb) állapotban, de folyamatosan emlékeztet valami arra az időszakra amikor ELVILEG a helyes úton jártam.


Szóval ha igaz is amit írsz, akkor bassza meg magát az univerzum meg mindenki aki úgy gondolja jobban tudja mi a jó nekem mint én magam :D

2022. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!