Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kínoz minden?

Miért kínoz minden?

Figyelt kérdés

Minden nap egyforma és szürke,rideg.Barátaim nincsenek,barátnőm nincs.

Munkám nincs,pénzem nincs,de még célom se hogy valami történjen.Pedig sok célom volt.Sikeres is voltam pár területen,de elmúlt.



Az idő meg telik,nagyon gyorsan és nem tudom lelassítani :(

Ezt mind el kell viseljem nap mint nap? Nem hiszem hogy sokáig bírom..


Kérlek bántó,sértő választ ne írj,így is rúgtak belém elegen



2022. nov. 11. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj egy kisállatot beszerezni. Nekem sokat segített.
2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, elég sokan vannak így mostanában.

Nálad mi váltotta ezt ki?

Hogyan tervezel változtatni?

2022. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Volt több is,de elpusztultak.
2022. nov. 11. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántunk. Keress egy hobbit.
2022. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Sajnos ezen egyedül te fogsz tudni változtatni.

Több dolgot tehetsz, a legegyszerűbb ha te magad elmész egy közösségbe és együtt csináltok valamit, sport, tánc, stb…

Vagy elmész pár “randi másként” programra, nyílván oda ismerkedni mennek az emberek, személyes tapasztalatom nincs, de nagyon jó társaságnak tűnnek.

Illetve sok ember utál egyedül otthon lenni, tényleg, ezt tapasztalatból mondom, nagyon sok. Nekem van pár ilyen barátom és ők mindig járnak hozzám, amikor otthon vagyok. Ez persze sok takarítással jár, ahol emberek vannak ott kosz is lesz.

2022. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért nincs munkád? Ha nincs munkád nincs pénzed és konkrétan semmit sem tudsz kezdeni az életeddel.
2022. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom azért nincs munkája mert depressziós.

Egészséges ember fel sem tudja fogni milyen az amikor a saját agyad ellened játszik.

Mikor leural és nem tudod irányítani a gondolataidat és csak egyre jobban süllyedsz…

2022. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Kezdj el sportolni valamit, az nagyon sokat tud segíteni.

Mit szeretsz csinálni? Valami csak van. Keress a neten hasonló érdeklődésű embereket, csoportokat.

2022. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

#7 Hidd el én jobban tudom... :D

Túlvagyok már öngyilkossági kísérleten is, csak azért tudok most itt írni, mert rámhívta 1 munkatársam a mentőket akkor.

Túléltem, tovább léptem, kerestem új állást, célokat, stb.

Alig 1 hónapja találtam meg én is azt a munkát amivel elvagyok.

Szóval úgyis mindenkinek magának kell megoldania a problémákat, azért mert ide kiírja vki a baját és kap rá 1 választ még nem fog megváltozani az élete, tenni kell érte azt szevasz.

2022. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azt aláírom, hogy qrva fájdalmas amikor gyerekként tele vagy tervekkel és célokkal, de talán még a korai huszas éveidben is, aztán kikerülsz az iskolából, és puff :D És még csak azt se mondhatod, hogy szép lassan mászol a létrán a kitervelt célok felé. Mert ez baromira nem konstans, a sikeres embereknek is általában mondhatni egyik pillanatról a másikra lett sikerük.


Nyilván akinek a szülei tehetősek és segítenek a gyereküknek (mert miért ne tennék?) annak könnyebb dolga van, és lehet hogy ő sose tapasztalja meg milyen is a kilátástalanság és a szenvedés, de jobb is így neki ... Azért én se szeretném megtudni milyen éhező-nincstelen afrikainak lenni ...


Magamról: szerintem jó életem van, mármint szeretem a munkám még ha néha lelkileg megterhelő is, jól is fizet, és szerencsére full introvertált vagyok, ez azért pozitívum mert se barátaim se barátnőm és ez azért szerencsés nekem mert különben qqqqrva magányos lennék, vagyis az is vagyok de feltalálom magam :D


Nekem a kulcs az egészben szerintem: szeretem a munkám. Ha nem szeretném, vszleg már rég felkötöttem volna magam

2022. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!