Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már azt a sorsot szánta...

Ha már azt a sorsot szánta nekem a Jóisten hogy soha ne legyen barátnőm miért nem engedi hogy legalább saját lakásom van?

Figyelt kérdés
Már elfogadtam hogy nem vagyok egy matyohimzés meg magam is elismerem hogy elég furcsa vagyok de azért munkahelyem azért van járok dolgozni,ha már nem lehetnek barátaim,barátnőm legalább egy saját lakásom lehetne.Sokan még annyit se tesznek mint én és az egyik legalább megvan nekik.Vagy a lakás,vagy barátok,vagy barátnő,de valakinek mind a három.Miért haragszik rám a Jóisten vajon?31/F

2022. nov. 21. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Pszichológushoz kell menni
Hitelt kell fölvenni és meglesz a lakás
Külföldre kell menni dolgozni
36 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Sajnos sem a külsőm sem a személyiségem nem jön be a lányoknak,nőknek.Nem látok a fejükbe mit gondolhatnak rólam.
2022. nov. 21. 10:37
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Rám is ez a sors vár? Remek. 23/F
2022. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, az összes idióta és ronda volt osztálytársam nős
2022. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 nem mindegy hogy valaki hogy idióta.Én csendes bolond vagyok talán ez nem jön be a nőknek.
2022. nov. 21. 10:45
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

#3


Boldogok a lelki szegények. Egy idióta nem görcsöl rá a párkeresésre, itt a kulcs.

2022. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért csinálja ezt, mert őt hibáztatod a saját sikertelenséged miatt. te csak azt kapod tőle, amit adsz neki.
2022. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: alakíthatod sorsodat úgy ahogy szeretnéd.
2022. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha belátod, hogy nincs isten, hogyan magyarázod ezt az egészet?
2022. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Isten nem létezik, nem azért nincsenek meg ezek a dolgok az életedben mert valaki nem hagyja, hanem a körülmények miatt, és mert nem teszel értük eleget. Ez a baj a kereszténységséggel, hogy másra lehet fogni mindent, mástól lehet várni a csodát, és ha semmi nem jön össze, lehet mondani hogy nekem ez a sorsom, hiába is tennék ellene. Ne legyél vallásos zombi. Ennél mindenkinek jobb élet jár. Neked is.
2022. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Ennek semmi köze a valláshoz,hithez.A Természet próbál rendet teremteni.Durván túlszaporodott az emberiség-8 milliárdan élünk a földön.Ha minden embernek alapból járna saját lakás,meg autó,meg kiskert medencével-anélkül hogy bármit tenne érte,az egy evolúciós zsákutcába vezetne.A cél az lenne-bár nagyon kevesen merik kimondani-hogy a népesség a jelenlegi kb.tizedére csökkenjen.Úgy már lenne esély fenntartható jövőre.Ehhez az első lépés hogy az egyén ne akarjon szaporodni,ne vágyjon gyerekre,családra.Erre "találta ki" a természet azt az ellentmondást,hogy bár rengetegen vagyunk,mégis egyre nehezebb párt találni.
2022. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!