Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira szeretnék valami jót...

Annyira szeretnék valami jót megélni mielőtt meghalok de egyszerűen mindig minden csak ugyanaz maradt törődjek bele?

Figyelt kérdés

Jobb ha nem gyerekeskedek és le tudok inkább mondani szinte mindenről?

De,hogy tudjak nélkülözni!?

Akkor nincs ami motiváljon engemet az életben maradásra hús-vér emberi lényként emberileg akkor minek éltem eddig és próbáltam kitartani mindezideáig!?az az igazság ezt érzem én,hogy már réges régen bekellett volna fejezni az életemet de nem megy félek a haláltól jól akartam volna én is érezni magamat a bőrömben de nem érdemeltem meg ezek szerint a karma a sors mindig igazságos és korrekt volt én velem szemben!!!



2022. nov. 21. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Hadd osszak meg veled néhány igazságot az életről:

- A dolgok nem feketék vagy fehérek, ne végletekben gondolkodj!

- Mindenkinek eljön a maga ideje, türelem rózsát terem.

- Aki mer az nyer, vagyis ha változást akarsz, akkor ne csak ülj a babérjaidon, hanem lépj ki a komfortzónádból és cselekedj!

- A ‘nem akarok élni’ gondolatokat felejtsd el azonnal!

2022. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Szépen fejezed ki maga. Ez valami jó.
2022. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

A babliaba olvastam régebben, hogy a szülők által elkövetett bűnöket nem a szülőkon fogja jesszusunk behajtani, hanem majd a gyerekeiken.


De szerintem az első jó tippeket írt. +1

2022. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Tenni kell erte
2022. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De van én velem valami furcsaság és különösség kis pici baba korom óta.

És ezt nem csak az elkényesztetettségre akarom fogni emberek.

Ez,hogy ideg-gyenge/túl érzékeny mimóza lelkű vagyok és voltam mindig is világ életemben.

Nem tudtam megvédeni magamat verekedeéssel is.

Nem vagyok az a harcos és küzdő hús-vér emberi lény amilyenek a többiek vannak,voltak itt az emberi életben.

Igen egy fogyatékos hülye nulla szerencsétlen gyenge lekvár egy gyámoltalan gyáva,muja(a keresztanyám szavaival élve)

Mindenkitől és mindentől féltem és félek is.

Csak hisztérikázni tudok kis gyermek korom óta.

Elégedetlenkedni.

Görcsös pánikolós depressziós szorongásos.

2022. nov. 22. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 hát mondd meg, nem érdekes szerep?
2022. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem!!!
2022. nov. 22. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Úgy beszélsz mintha már 70 éves lennél, de még semmit nem tettél és éltél át, hogy abból következtetéseket tudnál levonni.
2022. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 a könnyű vagy kényelmes nem azonos az érdekessel vagy intenzívvel. és amit tolsz elég intenzívnek tűnik
2022. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, próbáltál már segítséget kérni? Pszichológusra gondolok. Hogy fejleszd a megküzdési stratériáidat. Mert lehet, hogy sokkal egyszerűbb, könnyebb a kiút, mint amit most látsz. Egyáltalán meg tudod fogalmazni, hogy mire vágysz, mi hiányzik?
2022. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!