Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon boldogtalan vagyok....

Nagyon boldogtalan vagyok. Hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta keserűség az életem. Nincsen senkim. Teljesen feleslegesnek érzem magam.úgy érzem nekem már nincsen esélyem hogy boldog legyek. Nem tudok valamiért pozitívan gondolkodni. Negatívan látok mindent. Annyira fáj hogy egy luzer vagyok, nem kellek senkinek. Lehet ezen változtatni valahogy? Lelkileg nagyon gyenge ember vagyok. Nincsen semmi ami erőt tudna adni. 33f
2022. nov. 27. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérem szépen ez az átlag nem-Chad élet. Igazán sajnálatos.
2022. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kell érteni, hogy nincs senkid? Párod nincs, vagy családod sincs?

Egyébként 33 évesen még mindenre, de mindenre van esélyed. A boldogságra is. Kicsit tegyél érte búslakodás helyett.

2022. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet. mondjuk úgy, hogy nem kergeted és nem mástól várod a boldogságot. Az amúgy is csak egy átmeneti állapot.
2022. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 es Hosszú évek óta nem volt párom, nincsen családom! Senkim sincsen!

3 as Ez nem átmeneti állapot! Jó pár éve ez van!

2022. nov. 27. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:
A boldogság az átmeneti állapot. Olvasd el még 1x amit írtam.
2022. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk,akiknek nincs senkije. Vagy volt és már nincs,vagy még nem volt senki.

Nekem például volt párom is, barátaim is. Évek óta nincs senkim már,de nem érzem magam így összetörve.

Pedig van, hogy munkahelyen szólok csak emberekhez.


54 F

2022. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy mindig a legértelmesebb válaszolóra zúdítjátok a piros X-et, jelesül a Chad szempontot oly lelkesen beemelő felhasználóra gondolok.
2022. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kései Sirató ***** válasza:

Ha hiszel Istenben, kezd járni valamilyen templomba, gyülekezetbe, ott rengeteg ember van és nagyon sokféle program is van, lehet ismerkedni, barátokat szerezni.

Ha egyáltalán nem hiszel, akkor kezdj valamilyen klubba járni, vagy keress barátokat neten!

2022. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress barátokat a neten? Ahol sose válaszolnak, vagy ha igen, ghostingolnak?? Ha nem csajnak születtél, a magàny leküzdése sikeres élet nélkül nagyjából 0 esélyű.
2022. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kései Sirató ***** válasza:

9-es nem jól írod.

Nem sikeres élet nélkül, hanem célok nélkül!


Célok nélkül esélytelen a kérdező, de célokkal egyáltalán nem az.

Én elkezdtem futni, kerestem futó társakat a neten és azóta is rendszeresen együtt futunk.


Szeretek túrázni, túratársat is találtam. Csak akarni kell.

2022. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!