Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más fialnak kb.20 és 40...

Más fialnak kb.20 és 40 között nincs elege ebből az országból, az itteni életből?

Figyelt kérdés

Belefáradtam. Kiégtem. Semminek nem látom értelmét.... Gondoltam írok többet, de szerintem ennek sincs semmi értelme, hogy itt kifejtsem.


Na jó talán annyi hogy: elegem van a politikából, a kormányból társadalomból... is!


Kezdődő fóbiáim félelmeim vannak hivatalos ügyek intézésétől, mert Magyarországon mindent átsző a maffia, meg a rossz indulat. Itt mindenki gyűlöli a másikat és éppen, hogy megtűri. Mérgező a lékkör én meg nagyon stresszes vagyok...


Szerintem az élet lapvetően értelmetlen és kilátástalan (legalábbis itthon) és túl van bonyolítva. Túlbürokratizált, túlszervezett stb.


Nagyon nem érzem jól magam itt, szeretném a hazámat ha nem lenne ilyen elbszott az egész. Kamukeresztéynekkel és képmutatással.



2022. dec. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
44%
De. Nekem is elegem van. Majd egyszer csak meghalunk, és véget ér a szenvedésünk...
2022. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
63%

Még csak 18 vagyok. Nekem is elegem van. De legalább motivál a tanulásra az, hogy minél előbb leléceljek ebből a porfészekből. És a korosztályom nagy hányada van ezzel így. Asszem megbánnám ha hosszú távon itt maradnék. Max visszajövök ha máshol is sz@r. De ez majd adja magát.

18/L

2022. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
31%
Enyém lehet a cuccod?
2022. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
74%

47 vagyok, és hasonlóképpen érzek. Folyton billegek a menni vagy maradni határán. Szeretnék maradni, ha...

Sokaknak nem tetszik, ami és ahogyan van, de valahogy mégsem sikerül változtatni. Nincs ötletem sem.

2022. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
74%
Én is így vagyok vele. És el is mennék. Csak egyedül már próbáltam és nem volt túl jó. Ha legalább találnék hasonló gondolkodású fiatalokat, jó lenne.
2022. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
77%
Én már túl vagyok negyvenen, de egyszerűen undorodom attól ami ebből az országból lett.
2022. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
85%

Én is így vagyok. Elmenni nem akarok, idős nagyszülők, idősödő szülők miatt...


De itthon kilátástalan az egész, nem lehet egyről a kettőre jutni pedig átlag fölött kerek...

És páran még komolyan megkérdezik hogy mikor lesz gyerek.... 😆 ide? Minek? Miből? Hogyan? Nevetséges. (Rendkívül szerencsésnek gondolom magam amiért én alapból nem akarnék gyereket, így ez nem lemondás nekem)

2022. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
97%
30 vagyok és nekem is elegem van ebből az egészből. Szeretem Magyarországot, szeretem a családomat, barátaimat, munkatársaimat. Viszont rosszul vagyok ettől a beteges rosszindulattól, gyűlölködéstől, áskálódásból, kárörvendéstől ami átszövi az egész társadalmat és itt most nem csak a politikáról van szó. Engem tisztességre, becsületre és mások segítésére és tiszteletére neveltek és elszomorít, hogy ezek az értékek már csak említés szintjén léteznek.
2022. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
72%
Pucolok ahogy tudok jövőre innen,szenvedtem eleget itt 26F
2022. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
84%
Én februárban megyek vissza Hollandiába, éltem már kinnt 5 évig, itt már lehetetlen a normális élet.
2022. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!