Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokta úgy érezni hogy...

Más is szokta úgy érezni hogy ennél jobb sorsot érdemelt volna?

Figyelt kérdés
Én megérdemeltem volna egy kedves, normális csinos nőt.De a Jóisten valamiért más sorsot szánt nekem.Tengődni egy albérletben,magányosan,barátok,barátnő nélkül.Nem ezt érdemeltem volna.31/F

2023. jan. 5. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Megérdemelnék egy jó pasit
Megérdemelnék egy jó nőt
Nincs senkim,de én választottam a magányt mert nekem jó így
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha akkor másképp döntöttem volna, akkor más úton folytatódott volna az életem és jobbat érdemelnék. Így nem tudom eléggé gyűlölni magamat az akkori hibámért.
2023. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a nőket hibáztatom hogy nem kellek nekik.Nem tehetnek róla a nők hogy nem jövök be nekik.A jóisten nem akarja hogy összejöjjenek velem.Ha isten nem akarja,a nők se tudnak mit csinálni.A nők is isten kezében vannak,mint ahogy mindannyian
2023. jan. 5. 13:26
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem mert nem vagyok büdi lili
2023. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, hogy te megérdemled valaki szerelmét/testét/idejét.

Nyilván vannak dolgok, amiken nem változtathatsz, de alapvetően olyan sorsod van/lesz, amilyenért te magad teszel. Ha csak tengődsz egymagadban a lakásodban, nyilván pocsék és magányos életed lesz, hiszen nem tettél semmit az ellenkezőjéért.

2023. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha a Jóisten akarta volna hogy legyen egy jó nőm,egy jóképű,okos,belevaló srácnak teremtett volna.De sem vagány,sem jóképű nem vagyok.De nem vagyok szomorú mert van munkám,van fedél a fejem fölött.Valamit azért én is kaptam az életben.
2023. jan. 5. 13:34
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Mindig ezt szoktam hajtogatni,mint egy normális egészséges embernek!

Isten bocsás meg hogy ilyet mondok,de az várod hogy majd utcán leszól egy csaj,és majd csevegjetek,és majd ebből lesz nagyobb ismerekedés,és majd lesz barátnőd de random?

Mint ha az mondanád sikertelen tippmix után hogy isten miért adta meg hogy nyerjél?

Magad dönthetel a sorsodról,vagy ha fiatal korordat nagyon elfolytották a szüleid,akkor legalább basszus érd el az hogy valami jó nőt talál meg lépjél be egy klubba...

De te mit csinálsz?

Gyakori kérdésen sírsz hogy miért nincsen szociális életed?

Nem ismerlek,de nézz tükörbe és talán megtalálod a választ!

2023. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez rossz gondolkodás, nincs olyan, hogy megérdemelni valamit. Azt kapod az élettől, amit el tudsz érni. Két dolog limitál, a saját képességeid, és a születési körülményeid. Bizonyos mértékben mindkettőn lehet javítani, de mindenkinél van egy "hard limit", amit nem fog tudni túllépni.
2023. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
más meg áttétes rákkal küzd
2023. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

6-os vagyok

magamról annyi,hogy testi fogyatékosként élem a életet,mégse riánylok,hanem próbálok a "gödörből kimászni" ha van van...

2023. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Megérdemelnél egy jó pasit!
2023. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!