Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik egyáltalán olyan, aki...

Létezik egyáltalán olyan, aki az egész hátralévő életét magányosan éli?

Figyelt kérdés
Elég nehezen tudom elképzelni, hogy van egyáltalán ilyen. Az emberi lény nem arra van kitalálva, hogy élethosszig úgy éljen, hogy nincs senkije. Mentálisan sem tesz jót. Ha van is olyan,aki élete végéig magányos,valszeg nem sokáig él, mert előbb hal bele a bánatba vagy a magány okozta szenvedélybetegségbe.

2023. jan. 8. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
En 32/f vagyok kb 20 eve semmilyen emberi kapcsolatom nincs pedig Bp-n elek. Altalaban hullamokba tor ram a depresszio. Gyogyszerekkel probalom csillapitani. Sajnos mast nem tehetek.
2023. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 NTBS ***** válasza:
68%
Igen, mindkét nemnél előfordul. Nem biztos, hogy tudatosan teszik, csak így alakul.
2023. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az emberek többségének van vagy volt már valakije. Családtagok, rokonok, párkapcsolat vagy szimplán alkalmi partnerek, szomszédok, munkatársak, akármi. Ahhoz, hogy valóban teljes mértékben magányosan éljen valaki, ahhoz már nagyon el kell szeparálódni a világtól. Nem tiszta nekem, hogy teljes egyedüllétre gondolsz a kérdésedben vagy nem.


Egyébként ember függő, van akinek nagyobb szociális igényei vannak, és vannak akinek kevésbé.

Nyílván aki nem önszántából magányos annak nincs jó hatással a mentális állapotára. De van aki kimondottan jól érzi magát kevesebb szociális kapcsolattal is, mivel minden ember más személyiség. Nincs olyan, hogy: “erre vagy arra van kitalálva”.

2023. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek kell másokhoz láncolni magát, hogy kiteljesedjen vagy teljes értékű életet tudjon élni.
2023. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl én.
2023. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%

1


És tényleg magányos, vagy csak egyedül van? Mert nem mindegy.

2023. febr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, én. :(


29/F

2023. febr. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%

Tudom, kiábrándító és szánalmas, amit írok. Próbálom élvezni a megmaradt időt: eljárok egy prostihoz, és piálok. Így kibírom.

Voltak lehetőségeim az életben, de elrontottam, ez maradt. Az öngyilkossági kísérlet nem sikerült, egy darabig várok, hogy természetes módon legyen vége. Sokat teszek érte.

2023. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!