Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sos. Egyedül vagyok itthon,...

Sos. Egyedül vagyok itthon, félek és képtelen vagyok bent maradni a lakásban?

Figyelt kérdés

Volt valami rossz ("gonosz") álmom és olyan nyomasztó érzéssel ébredtem....

Valamiféle jelenlétet érzek, bár tudom, hogy egyedül vagyok. Annyira erősen éreztem most ezt, hogy kijöttem a lépcsőházba, ez némi biztonságot ad, de mégsem dekkolhatok itt reggelig. Nem bolondultam meg, de eskü nem stimmel most valami a lakásban úgy érzem. Mit csináljak?

Voltatok már hasonlóan?


2023. jan. 11. 00:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%
2023. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam ki.
2023. jan. 11. 01:50
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

Kapcsold be a tv-t hangosan mondjuk a comedy centralt. Csendes lakásban én is félnék egyedül de a tv megnyugtat.

És gondolj bele, hogy mivel társas házban élsz, körülötted pár méterre emberek vannak, csak egy fal választ el tőlük. Ha valami gond lenne csak sikítanál, és valamelyik szomszéd átjönne.

2023. jan. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
23-as vagyok, nincs a lakásban senki, de segítene megnyugodni, hogy amikor bemész, körbenézel, ágy alá , szekrényben stb. Ha látod hogy nincs ott senki zárt be jól az ajtót, kapcsold be a tvt. Minden rendben lesz.
2023. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Már visszamentél a lakásba?
2023. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Pont a Comedy megy 😁

Hát emberek vannak, de kb mind idős körülöttem, de kb süketek mint a tégla.. Meg inkább jobban elbújnának, ha bármi van.

2023. jan. 11. 01:56
 27/28 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes lenne ezt dokival megnézetned ezt a dolgot, mert nem jó: kösd le magadat valami jó, értelmes tevékenységgel.
2023. jan. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
94%
Tudatosítsd magadban, hogy gonosz entitások, rossz szellemek, túlvilági lények nem léteznek. Ez járjon a fejedben, és ne az érzéseidre figyelj, mert azok hazudnak.
2023. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!