Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a legtöbb ember...

Mit tegyek ha a legtöbb ember elutasító velem?

Figyelt kérdés
Világ életemben ez az ördögi kör van jelen az életemben. Próbálnék önbizalmat szerezni. Vagy az van hogy en is kizarom az embereket de olyankor folyton az jar a fejemben h ez nem az én döntésem volt, menekülök a probléma elől ha meg probalok pl az osztályban barátkozni mindig ugyanabba a falba ütközök? Már egyáltalán nem hiszek magamban. Nincsenek céljaim se csak dolgozzak és legyen egy random munkahelyem ahol nincs korulottem sok ember ( mert amugy ha paran vagyunj csak es ra vagyok kenyszeritve az emberekre egyaltalan nem erzem ezt az elutasitast es nagyon jol ki tudok jonni masokkal) de mi lehet velem a baj? 20éves Lány

2023. jan. 17. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt mi ennyiből sajnos nem tudhatjuk.
2023. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan ember van, akit "mindenki" kedvelne. Azokkal foglalkozz, akik kedvelnek.
2023. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak introvertált vagy, én nem látok ebben túl nagy problémát. Nehezebb így élni és munkát találni, de ezt dobta a gép, meg kell szokni. Vedd magad körül mindig azzal a kevés emberrel, akikkel jól kijöttök.
2023. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Nehogy azt hidd ha elkezdesz dolgozni majd könnyebb lesz. Az iskolában nincs tétje, ott mindenki egyenlő. Egy munkahelyen már érvényesülnöd kell, különben te leszel az akivel felmossák a padlót. A megélhetésed is ezen múlik. Nem tehet meg, hogy ülsz egy sarokban és elvagy. Vagy te gázolsz át másokon, vagy rajtad fognak. Ennyire egyszerű. A fizetésed és a karriered sem a teljesítményed alapján beindulni, hanem hogy mekkora a nyelved és mennyire vagy jó arc.

Össze kell szedned magad mire kikerülsz a suliból.

2023. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

#4 Az, hogy az ember introvertált még nem zárja ki az életben való érvényesülés tényét.


Ha így lenne akkor csak az extrovertáltak dolgoznának és egekben lenne a munkanélküliség.

2023. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vavyok introvertalt vsak balfasz
2023. jan. 17. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárja ki, nem is állítottam, de nehezebben boldogul. A környezetemben is tapasztaltam.

De egyébként neked is igazat adok részben. Elnézést ha nem voltam egyértelmű.

2023. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontozta le mindenki a

4-est, mert igaza van azzal kapcsolatban, hogy érvényesülni csak úgy lehet, ha van egy nagy nyelved és jó arc vagy. Ez a szomorú igazság, még akkor is, ha senki nem akarja ezt elfogadni.

2023. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a Mérgező szülők c. könyvet, kezdésnek. Google kiadja.
2023. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jól látod a dolgokat.
2023. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!