Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan öljem ki magamból a...

Hogyan öljem ki magamból a társra vágyás igényét?

Figyelt kérdés

Sok év felesleges próbálkozásai, küzdelmei, megaláztatásai után, csak kisebb eredményeket értem el. Egy olyan valódi párkapcsolatot, amire vágyom, nem.

Szeretnék már nem foglalkozni vele, de egyszerűen nem megy. Örömmel vennék olyan tanácsokat, mivel tereljem el erről a figyelmem. Lehetőleg ami szórakoztató is.



2023. febr. 7. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Találj hobbikat
2023. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azok közben is, amint összejövök egy társasággal, ösztönösen keresek magamnak egy tetsző személyt, akivel megint csak nem jön össze semmi.
2023. febr. 7. 18:09
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Éld az életed, sportolj, legyen hobbid, dolgozz, építs karriert, keress barátokat, csinálj magadnak programokat járj el valahova (persze ezt csak akkor csináld ha élvezed a társaságot, ne muszájból).
2023. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy ezeket csinálom, élvezem a társaságot és mindig megtetszik valaki. Lehet, hogy nekem inkább magányosabb hobbik kellenének.
2023. febr. 7. 18:13
 5/18 Kólauborkával ***** válasza:
24%

Én személy szerint nem, de pár barátom a kurvázásra esküszik.

Azzal az indokkal, hogy kevesebb pénzed megy el rá, mintha asszonyod van, a szabad időd is több és azt csinálsz amit szeretnél.

Ebből a szabad időt és a szabadságot azt alá tudom támasztani. Barátnőm nincs és kurvázni sem járok, tehát az anyagi oldaláról nem tudok infot adni.

A szabad idő meg jó, annyi hülyeséget csinálok, amennyit szeretnék.

2023. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Ezt társfüggőségnek hívják.

És az embereknek amúgy nagoyn gorsan feltűnik, ha valaki ilyen és a legtöbb embert taszítja, szóval nem csodálom, hogy nincsenek nagy sikereid.

Mondanám, hogy próbáld a társfüggőségedet kezelni szakemberrel, de a zitt lévő mentálisan sérült emberek 90%-a nem kér a segítségből:D

Szóval csak azt mondom: hagyd abba ezt azt, hogy állandóan célpontként tekintesz a tetsző emberekre. Céltalan, értelmetlen, és rombolja a társaságot illetve azt a programot ami éppen van.


Volt ilyen barátom, mint te. De nem lehetett egyszerűen beszélgetni vele, mert sosem ránk, a barátaira figyelt, hanem a szomszéd asztalnál ülő csajokra, és ha csak magunk voltunk, akkor is mindig vagy erről beszélt, vagy hamar elunta magát és mondta, hog ymenjünk emberek közé. Pont azért nem mentünk emberek közé, mert úgy esélyünk sincs kontaktusba kerülni vele, a barátunkkal.

Végül hagytuk a fenébe a srácot, menjen ha akar amerra akar, de akkor ne zavarjon, amikor a barátok összejönnek és egymással akarnak időt tölteni.

2023. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
pl én 10 évig gyakoroltam egyedül zen meditációt és már nem hiányzik.
2023. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Legalább mielőtt kitaszítottátok, próbáltatok tanácsot adni neki?
2023. febr. 7. 18:21
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, hanem kérdést teszek fel.

Ezt írod: "...élvezem a társaságot és mindig megtetszik valaki."


És ezt követően mi történik? Folytonos kudarc? :(

2023. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy érdeklődsz. Igen. Általában ő is vonzalmat tanúsít, aztán mikor diszkréten bepróbálkozom, lekoptat, kicsit se őszinte módon.
2023. febr. 7. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!