Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedüllét miatt másoknak...

Az egyedüllét miatt másoknak is leromlott a mentális állapota?

Figyelt kérdés
A COVID lezárások óta minden társas kapcsolatom megszűnt, azóta folyamatosan romlik az állapotom, egy elnyomott parafíliám is előjött, valószínűleg emiatt. Alvászavarral küzködöm, és a memóriám sem valami jó. Már nyugtatót is elkezdtem szedni.

2023. febr. 10. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Ezt te csináltad saját magaddal! Vállald tetteid után járó köverkezményeket.


Miért hagytad, hogy megszűnjön, miért utálsz egyedül lenni, vagyis inkább úgy fogalmazok, miért utálsz saját magaddal lenni csak?

2023. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Semmilyen hatással nem volt az életemre a COVID. Nem is értem a kifejtést. Nincs köze hozzá.

Valószínűleg az emberek nem reagáltak jól körülötted a dolgokra, több oldalra szakadtatok, éket vert a sok a hülyeség, ami a médiából folyt.

2023. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
nekem attól romlik, hogy hülye emberekkel vagyok körülvéve napi 9 órában.
2023. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért mondom, de a Covid lezárások óta eltelt már vagy 2 év. Mi a pélót csináltál eddig?
2023. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shora ***** válasza:
85%
Mindenkinél megesik hogy depressziós lesz a magánytól,alvászavarok meg hasonlója de a parafília az a pont ahol azt mondom neked professzionális segítség kell neked. Te magad szenvedsz tőle a legjobban és nem lesz jobb addig ameddig nem akarsz rajta ténylegesen változtatni.
2023. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
#3 Én is így vagyok vele. A semminél rosszabb amikor rossz emberek vesznek körbe.
2023. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Mi a baj az egyedülléttel?

Én pompásan érzem magam, totál azt csinálsz, amit akarsz, ha akarsz valakit magad mellé, akkor semmi és senki sem akadályoz benne.

Ennyi.

2023. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Hat azert annak mar jo reg vege... Azota nem spanolsz? Meg hat ha ilyen kis ize miatt eltuntek akkor am se baratok voltak. Kb havernak se mondhato ismeros az ilyen..
2023. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Azota nem spanolsz? Meg hat ha ilyen kis ize miatt eltuntek akkor am se baratok voltak."


Az utolsó barátom volt, még a középiskolából, sajnos oltásellenes lett, megszakadt a kapcsolat, azóta senki.


"Mi a baj az egyedülléttel?"


Egy ideig jó volt. Most már nehéz visszaintegrálódni a társadalomba.

2023. febr. 10. 23:34
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Meloba, suliba, neten (tarskereso, netes jatek, gyujtoi forum vagy tokmindegy mi) edzesen vagy vmi hobbival kapcsolatba probalj ismerkedni. Vmit csak szeretsz vagy probalj ki ujat amit mindig csak akartal..
2023. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!