Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegedi baráti társaság...

Szegedi baráti társaság kialakítására lenne lehetőség?

Figyelt kérdés

42 éves, egyedülálló férfi vagyok. Az életemet tulajdonképpen a munka teszi ki. Ezt már unom. :) A barátnőimmel való kapcsolatot elrontottam, ebben a városban már csak egy jó barátom maradt, a többiek Budapestre vagy külföldre költöztek. A szüleim már nem élnek, a testvérem külföldön él. A szociális életem beszűkült. Ennyi volt a panaszkodás része. :)


Szívesen ismernék meg új embereket, elsősorban nem párkeresés céljából, hanem közös programok szervezésére. Nem feltétlenül kell óriási programokra gondolni: közös pizzázás, közös városnézés, beszélgetések, biliárdozás, moziba járás, színházba járás, olvasói kör, filmezés, koncert stb.


Tehát lenne egy csapat, és akinek épp van kedve az adott programhoz, csatlakozna. Pl. lenne egy közös chatoldalunk, és megbeszélnénk a következő programot.

Butaság? :)



2023. febr. 15. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az b+. Az emberek nem chatoldalt akarnak alapítani azzal kapcsolatban, hogy egyenek-e egy pizzát.
2023. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ.

Ismered azt az élethelyzetet, amikor nincs kit elhívni egy pizzára? Leírtam.

2023. febr. 15. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szivesen. Számodra talán sokkoló lesz, de az a te élethelyzetednek semmi köze nincs ahhoz, hogy az emberek hogy szervezik az esti programot.
2023. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, nincs hozzá közöm, mindenki úgy éli az életét, ahogyan szeretné.

Azoké érdekel, akiket érdekel a kiírás. Nem a chatoldal a kérdés fő mondanivalója (ezt rajtad kívül mindenki érti). Ezt csak azért írtam, hogy ha összejönne egy ilyen csapat, a továbbiakban tudjuk hol tartani a kapcsolatot. Nem túl bonyolult pl. a Fb-on közös beszélgetést kialakítani.

2023. febr. 15. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem túl bonyolult pl. a Fb-on közös beszélgetést kialakítani.


így most jobb?

2023. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt írtam én is.
2023. febr. 15. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már meg is van a megfejtés!
2023. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valaki : ***** válasza:

Kedves úriember!

Ne hallgass itt senkire, szerintem simán tudsz baráti társaságot kialakítani. Viszont abban igazuk van az előző válaszolóknak, hogy inkább facén. Létezik egy férfisutyorgó nevű csoport, ott biztos vevők a környékeden a pasik ilyen férfias programokra. :))

Vagy a lakóhelyed csoportjában, nem kínos kiírni és már amúgy is sok csoportban van névtelen posztolási lehetőség, majd te írsz a szimpatikus kommentelőknek. Itt gyakorin az emberek azért vannak, hogy kiéljék a megkeseredettségüket, és beleálljanak minden kérdezőbe, minden témával kapcsolatban, ne akarj ilyenekkel barátkozni.

Sok sikert kívánok, remélem sikerül! Jelenleg nekem sincs kit elhívni pizzázni, mert a barátaim már rég elköltöztek a városból, tudom mit érzel.

2023. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!