Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon nem tudok beletörődni...

Nagyon nem tudok beletörődni a sorsomba és elfogadni az életemet olyannak amilyen most mi tévő legyek ezzel, evvel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Azért nagyon fájmindenféle frászkarika nyavaja amíg csak élek és meg nem halok 😭🥺😥😢

2023. febr. 28. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Az a helyzet, hogy a döntéseid, cselekedeteid miatt vagy ott ahol. Azokon kell változtatni.
2023. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt honnan tudja ilyen/olyan biztosra mint ahogy állítja!?

Nem voltam sohasem mentálisan-szellemileg egészséges hát én egy ideggyenge ember voltam mindigis hús-vér emberi lényként.

Kiis használják napjainkig mások a gyengeségeimet,hogy egy gyenge lekvár mazsola vagyok egy mimóza lelkű túl érzékeny

2023. febr. 28. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Évek óta írogatod ki ezeket a kérdéseket, de még mindig ugyanaz a témája. Semmit nem változtattál, csak ülsz és panaszkodsz.
2023. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem megy ez nekem.
2023. febr. 28. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit nem tudsz elfogadni a sorsodban? Toloszékben vagy? Látás/ hallássérült vagy? Vagy kóros pénztelenség, szegénység sújt? Árván nőttél fel, szeretetlenségben? Vigyázz mit nem fogadsz el a sorsodban, mert jutalmul a következő életedben még nehezebb sorsot juttat neked az Isten.
2023. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!