Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék ezen javítani?

Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés

Elég fura vagyok ilyen térek, úgyhogy készüljetek fel :D


Az egyetlen bajom azzal van, hogy nem tudom hogyan kéne közeledni lányok felé, ha kapcsolatot akarok. Barátkozás megy, vannak is lány barátaim, de egyszerűen ha kapcsolatot szeretnék akkor valahogy leblokkol az agyam, nem megy semmi.

Lehet mondani, hogy menj oda, majd jön magától, de nem. Ha odamegyek es elkezdünk dumálgatni akkor abból olyan friendzone lesz hogy csak na. És nem ez a másra nem jó, ezert friendzone, hanem tényleg barárkozni akarnak, van akivel már így vagyunk barátok evek óta. Amivel nincs is baj, csak már kapcsolatot szeretnék, barátom van elég.

Gondolom itt jönne pár ember azzal, hogy biztos csúnya vagyok, de nem :D Izmos vagyok (arányosan, nem testépítő szinten), edzek rendszeresen (de amilyen jó genetikam van anélkül is izmos lennék, csak szeretem csinálni). Arcra sem vagyok csúnya, legalábbis nem ez a véleménye senkinek, én sem gondolom így.

Személyiségemmel sem gondolom hogy baj van, végülis barátkozásra jó vagyok, és nem is én erőltetem ezeket hanem általában a lányok irkálnak nekem.

Voltak is már barátnőim, de őket nem én szedtem fel, hanem ők engem, szóval az sem egy jó kiindulási alap. Meg 22 évesen amennyire látom nem nagyon van ilyen hogy a lány szed fel egy pasit, ezért is akarok változni.


Szóval arra jutottam, hogy nagyon nem tudom érzékeltetni, hogy én kapcsolatot akarok es nem barátságot, viszont ötletem sincs hogy ezt hogyan lehetne. Az annyira idegenül hangzik, hogy odamegyek és tolok egy ilyen "szia ismerkedünk?"-öt :/

Na meg a másik, hogy ha a csajozásról van szó akkor az önbizalmam az így vesz egy 180°-os fordulatot és lemegy negatívba. Amúgy minden más területek elég magabiztos vagyok.


Valakinrk valami ötlete, hogy mit tudnék kezdeni magammal? Esetleg aki hasonló helyzetben van/volt ti mit csinálnátok a helyemben?



2023. márc. 3. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Le leszek pontozva, de minimális alkohol jó bátorságot meríteni!

Néhány embernek csak a szerek maradnak a tényleges évekig tartó gátlásokat feloldó terápia helyett!

2023. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, a piaval az a baj hogy bírom 😂

Annyit meg nem akarok inni hogy megbátorodjak, mert szeretek mértékkel inni 😄

2023. márc. 3. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Azt ne mondd hogy sokat iszol semmi és egyszer csak kidőlsz!

Egy vicc!



Nyilvánvaló hogy egy esetleg két felesre gondolnak az emberek amikor a gátlások feloldása érdekében ajánlanak!


Ki a fene kíváncsi a pia tűrőképességedre meg a dicsekvésre?

2023. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Ez igen!👍

Segítő választ írni hülyék vagytok, de piros gombot nyomni nem!

2023. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 nem dicsekvésnek szántam, csak leírtam miért nem működne a dolog :D

Meg mi ertelme lenne dicsekedni ismeretlen embereknek? Meg az ismerősöknek sem...


De amúgy nyilván nem úgy van, hogy iszok-iszok aztán kidőlök, de a személyisegem nem változik. Nem leszek bátrabb, harsányabb, kezdeményezőbb, max egy kicsit beszédesebb, de ezt is csak azok mondtak eddig akik jól ismernek és tudják milyen vagyok.

2023. márc. 3. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Így végig olvasva én azt érzem hogy még nem találkoztál azzal a lánnyal akinél ezt tényleg megélhetnéd.


Közhely de igaz, hogy ez jön magától ha odamész hogy ismerkednél ismerkedj nem kell egyből jönnie hogy ő azonnal legyen a párod, ismerkedj ha szimpi MONDD el neki hogy te kapcsolatot szeretnél ha kölcsönös akkor menni fog ha nem akkor hagyd smde tényleg hagyd és menj a következőbe nem kellenek a friend zónás barátok hidd el csak túlagyalnád meg túlagyalod.


Nincs erre nagy módszer ha elhatároztad hogy párkapcsolatban szeretnél lenni akkor olyat találj aki megszédít akitöl csillog a szemed alább ne add. Ezért meg kell dolgozni hogy összejöjjön hajrá.


Ja és fogadd el hogy érhet visszautasítás mert benne van de az is hogy megváltozhat az életed

2023. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De utolsó eppen ez a bajom :D

Az egyetemen, bulikban rengeteg lánnyal találkoztam, aki bejött külsőre/belsőre annál be is próbálkoztam, de nem jött be senkinél, ezért is kérdeztem meg hogy hogyan kéne, mert hiába próbáltam nem jött semmi magától...


Ez általaban úgy nézett ki ahogy leírtad, odamentem, ismerkedtem, flörtölgettünk is akivel lehetett, de mikor felhoztam hogy én valami komolyabbat szeretnék akkor vagy otthagytak, vagy friendzone-t kaptam. Ezeket meg én hagytam ott, hacsak nem voltak olyan nagyon hűdeszuper személyiségűek. De általában aki friendzoneolt az utána próbálta tartani a kapcsolatot bunkó meg nem vagyok hogy onnantól hogy elutasított elzárjam magam teljesen, tök jó lánybarátaim lettek így is.

2023. márc. 6. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, akkor mindent jól csinálsz és előbb utóbb sikerül te csak csinálj jól mindent a másik oldal amit a lány érez arra nincs sok ráhatásod az ugyanúgy benne születik meg mint benned ha benne is ugyanez lesz sikerül:)
2023. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Legyél bátor. A többi jönni fog.
2023. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura. A leírás alapján közvetlen és barátságos vagy, ezért vannak barátaid. Párkapcsolatot meg kevesebben keresnek, mert ebből általában legfeljebb 1 van személyenként, míg haver vagy barát bármennyi lehet. Pont olyanokkal sikerült beszélned eddig, akik nem keresnek kapcsolatot.
2023. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!