Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzam fel a magányt?

Hogyan dolgozzam fel a magányt?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, egyszerűen annyira zárkózott, hogy nem tudtam sose életemben szoros baráti kapcsolatokra szert tenni. Eddig elvoltam haverokkal, néhai találkozókkal, de úgy érzem, nincs életem, nincs hova tartoznom, egy ürességet érzek, mintha valami hiányozna belőle és ez pedig egy baráti társaság. Mostanában elég nehéz nekem lelkileg, sokat szorongok azon, hogy nincsenek emberek az életemben a családomon kívül. Mindent megkérdőjelezek magam felé is, hogy boldog életem lesz-e stb. Ami öngyilkos gondolatokat visz maga után.

2023. márc. 6. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor neked nem baráti kapcsolatokra van szükséged, hanem pszichiáterre.
2023. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
12%
Nyílj meg és lesznek barátaid.
2023. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

"sokat szorongok azon, hogy nincsenek emberek az életemben a családomon kívül"


Fordítva. Azért nincsenek barátaid, mert szorongsz. Valami miatt. Azt az okot kell megkeresni. Terapeuta segít benne.

2023. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha értelmes, igényes embereket akarsz magad mellé, akkor szinte lehetetlen lesz.


Felszínes, agyatlan embert, akinek az èrtelmi képessége a piálásig, kajálásig, meg a szórakozási terjed, tehát tömegember, abból van elég.


Keress az érdeklôdési körödnek megfelelô barátokat.

Más megoldást nem tudok.

2023. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én többet beszélek a saját elmémmel, mint másokkal.

Úgy értem nyilván nem magamban beszélek, hanem a gondolataimat nem osztom meg senkivel...mindent egyedül dolgozok fel.


Ráadásképp egésznap egyedül tanulok, pár hónap és államvizsga.

2023. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Kezdj el előadásokat hallgatni. Molnár V József, Pap Gábor, Szántai Lajos, Géczy Gábor, Bakos Attila, Vukics Ferenc, Bogár László, Tóth Ferenc, Paál Feri, Obrusanszky Borbála stb stb

Ami még fontos, a szexuális energia elvezetése, levezetése. Ez nem tudom, mennyire van meg nálad.

2023. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

nem az a baj, ha valaki zárkózott, hanem,ha nagypofájú,kivagyi,műmájer selejt.


manapság a csapból is az folyik, hogy "jajj, extrovertáltnak kell lenni, mert csak akkor leszel sikeres". ez nem így van,ez csak népbutítás. az introvertáltak sokkal értékesebb és értékesebbek,mert nem azzal vannak elfoglalva, hogy játsszák az agyukat, hogy kinek milyen ájfonja van,meg milyen szilikoncsöcsű ribyje, hanem saját magukat próbálják fejleszteni, hogy jobb,hatékonyabb emberré váljanak.

2023. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!