Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezután a pont után mi van?...

Ezután a pont után mi van? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nyilván sok ember kiég és vagy megvilágosodik élete folyamán. Szerintem meglehetősen kevesen azért. Vagy csak mindenki szimulál, színlel? Eljátssza a társadalmi szerepet és ennyi?


Én is kiégtem. Összeomlottam idegileg. Depresszió, apátia. Idegösszeomlás. Most már a minden mindegy fázisban vagyok. Alig maradt erőm küzdeni. És nincs is miért. Főleg, hogy látom és értem mi megy ebben az országban.


Azt látom: sokan nyomorognak, rohad szét minden. Az oktatás, az egészségügy stb. Minden omlik szét. A társadalmi kohézió nagyon gyenge. Nincs szociális védőháló. Az emberek befásultak.


Semmi értelmét nem látom az életnek. Se itthon, Magyarországon se Külföldön. Annyi, hogy ott talán jobban lehetne élni mint itt. Anyagilag és lelkileg. (Gonosz buta emberke mindenhol vannak, de azért mégis...)


Mi van ezután a ponton túl? Szinte büntetés felkelnem, minden reggel. Büntetésnek érzem az életet. Nyilván nem akarok meghalni, csak ennek az egésznek nem látom értelmét. Lehet hogy az írásomból nem jön át, de nagyon magam alatt vagyok.



2023. márc. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Foglalkozz kevesebbet politikával, szerintem az ment az agyadra.
2023. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy kicsit mélyebb téma mint ami GYK-ra való. Megkéne fontolnod szakember segítségét ilyen állapotban.


Sok szrság van tényleg, de a politika és a média felnagyítja. Másra kéne fókuszálni, új célokat kitűzni, de ahogy leírtad magad, ez egyedül nem fog menni.

2023. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha van hozzá bátorságod és egy kis anyagi háttered, alacsony költségvetésű, élményalapú utazgatások a világban csodákra képesek. Főleg jó társaságban. :)
2023. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, beszélsz e nyelveket. Ha igen, mindenképpen érdemes lenne egy külhoni kalandba belevágni. Aztán meglátod, hogy sikerul.
2023. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!