Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 21 éves srác vagyok sajnos...

21 éves srác vagyok sajnos nincsenek barátaim haverok senki nekem ez kimaradt az életemből. Szerintetek hogyan barátkozzak? Velem lehet a baj, vagy nemtudom de magányos vagyok nagyon . Barátnőm nemlessz mert meleg vagyok mielott írnátok.nehéz ez

Figyelt kérdés
Tanácsokat tippeket várok, bulizni se járok mivel nincs kivel sajnos de annyira nemis vonz a buli tenyleg a családom es a tesóim akikre számithatok az életbe

2023. márc. 22. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha meleg vagy, tudtál volna barátközni lányokkal.

De mivel ez sem ment, nem igen tudok segíteni ebben.

El kell járnod olyan helyre, ahol sok meleg van.

2023. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én is 21 éves meleg srác vagyok. Nálam az a baj, hogy túl sok barátom van. Ha adhatok tanácsot, akkor légy önmagad és légy természetesen érdeklődő mások iránt.Ha gondolod írhatunk egymással, mondjuk nem élek Magyarországon szóval neten beszélgetés és itt ott találkozás még össze jöhet.
2023. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg de ahogy az első is írta a meleg srácok nagy átlagban mindig csajokkal barátkoznak. Hetero fiú társaság tuti nem fog befogadni. Van 1-2 ritka eset, hogy van hetero haverjuk de akiről tudok az olyan, hogy nagyon rég ismerik egymást és a srác később lett meleg.
2023. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Járj a mieink közé

Nekem már hetero barátaim alig maradtak kb

Esetleg pasizz be. Az is sokat segítene szerintem


Üdv: egy leszbikus lany

2023. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!