Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiábrándultatok mindenből,...

Kiábrándultatok mindenből, főleg Magyarországból a magyarságból, ebből a kultúrából?

Figyelt kérdés

Én régen 6-8 évvel ezelőtt amolyan nagy magyar voltam. Vertem a mellem, hogy magyarok a Nobel díjasok és hasonlók.


Azóta persze rájöttem hogy a világ egyik legocsmányabb helye Magyarország. A ner szétlopott mindent, majd kimentette alapítványokba.

Magas a munkanélküliség, csókosok kerülnek pozícióba stb. Mindig a szemetek, a pofátlanok jutnak előbbre.


Ma már Istenben sem hiszek, sem semmiben. Ateista lettem. Mindenben rám cáfolt az élet. Magyarország nem nagyszerű hej, velem a magyar nők kifejezetten szemetek voltak mindig is. Érdekes a külföldi nők sokkal kedvesebbek, mosolygósabbak...


Ma már egyenesen szégyellem és dühít, hogy magyarnak születtem.

Persze máshol is vannak gondok de azért kint szerintem vannak távlatok, perspektívák. Lehet kint csak mosogathatnék de legalább tudok spórolni, tanulni mellette. Az is vicc hogy az Adria olcsóbb mint a Balaton.



2023. márc. 23. 11:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
A munkanélküliség nem nagy. Hogy a nők mennyire szemetek, nem tudom. A többivel egyetértek.
2023. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nagyon jól be tudom határolni azt a (lakosság számához mérten elég szűk) réteged, amiből kiábrándultam, de nagyon.
2023. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Négy éve élek külföldön, aminek sok oka van, de elárulom, hogy feleslegesen haragszol a magyar kultúrára. Amit te itt leírtál, azt számtalan nemzetiségű embertől hallottam már, természetesen a saját országukra kivetítve.

Magyarországnak gyönyörű kultúrája és gazdag történelme van, emellett szép tájai is. Alapvetően az emberekkel is jó tapasztalataim voltak, bár az a legváltozóbb dolog.

Az országnak jelenleg számtalan problémája van, ezek mind politikai eredetűek, szóval értelmetlenül szidod az országot magát. Már ne is haragudj, de nagyon kevés helyen járhattál a világban, ha szerinted Magyarország bármilyen szempontból "az egyik legocsmányabb".

Ha szerinted máshol boldogabb lennél, próbáld meg. Miért is ne? Lehet beválik, mint nekem, lehet nem válik be, de azzal is tapasztaltabb ember lettél. Viszont elárulom, hogy ezt a gyűlölködő hangnemet mindenhol lenézik és ostobának tartják, szóval ezen mindenképpen változtatnék a helyedben.

26/N

2023. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Én a legtöbb emberből inkább…
2023. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


9 és fél millió ember él ebben az országban, Te meg a NER alapján ítéled meg mindet. Kiben van a hiba?


Saját sikerednek könyveltél el Nobel-díjasokat, akikhez neked személyesen semmi közöd.


A kérdésedből az jön le, hogy patológiás felfogásod van arról, hogy mi a fontos, mit kell értékelni, mire van befolyásod, és mivel magyarázod a kudarcod okát. Nem tudom, hogy egyszerűen depressziós vagy jellembeli hibáról van csak szó.


"Magas a munkanélküliség"

. Nem igaz.

2023. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Az egyik végletből beleestél a másikba.
2023. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Én is kiábrándultam. Egy békés sétára nem tudok elmenni, mert A) elütnek a rolleresek/bringások B) az emberek kiabálva beszélgetnek és a saját gondolataimat sem hallom C) ordíttatja mindenki a hülye zenéjét. Emellett szemét mindenhol, csiga lassússággal haladó építkezések, omladozó épületek összekókányolva (vagy még az se), az autósok mennek mintha az életükért hajtanának... Tömegközlekedésben, boltban ugyanez, mindenki annyira feszült hogy majd felrobban és ha egy másodperccel is tovább csinálod a dolgod mint abszolút szükséges lenne már ordít vagy fennhangon panaszkodik. Magyarán még egy szót sem szóltam senkihez de már most tele a tököm mindenkivel. Jópárszor voltam már külföldön, és ott ezek közül SEMMI nincs. Béke, nyugalom, biztonság a jellemző. Amilyen hamar tudok, húzok el a francba ebből a fertőből.
2023. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Átlendülni a ló túloldalára, hogy közben több mindenkibe belerúgsz, aztán pofáraesel a végén 👌👏
2023. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
29%
Szépen összefoglaltad kérdező, ez az ország egy kalap szar, a fidesszel meg a nőkkel főleg egyetértek.
2023. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Nem látom ennyire Magyarországot. Nem ez az ország a legszörnyűbb hely. Vannak olyan országok, ahol ha nyíltan bejelented, hogy nem hiszel többé Istenben, akkor nyilvánosan ki is végeznek. Az mitől jobb? Miért lenne akkor Magyarország a legmocskosabb?
2023. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!