Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elutaznátok nyaralni egyedül...

Elutaznátok nyaralni egyedül is néhány napra?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre eljutni Görögországba, fürödni a tengerben. Csak azért nem szeretnék lemondani róla, mert senkim sincs.

2023. márc. 26. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam már egyedül nyaralni.

Szintén ugyanebből az okból kifolyólag. Csak nekem nem is volt kérdés menjek-e, vagy várjak valakire, mert tudtam nekem, nem lesz párkapcsolatom soha.

Most már kezdek szép lassan megbékélni vele és elfogadni az örök magányt.

Olyan utakra menj, ahol vannak programok bőségesen, illetve megismerhetsz idegen kultúrákat. A tengerparton tengődés napokon keresztül unalmas tud lenni.

2023. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ilyesmin agyalok. Kimozdulnék egy kicsit itthonról, és minden bizonnyal én is egyedül fogok menni.
2023. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1...én is egyedül voltam, vagyok és leszek is. Én így szeretem. Párkapcsolat? Minek? Hogy más mondja meg, mikor, hova menjek. Még csak azért éljek valakivel, mert az a normális...hát nem!
2023. márc. 26. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne egy alapbetegségem, akkor igen.
2023. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 éves koromig vártam ezzel.


Csak szeretői kapcsolataim voltak , valamiért egyedülállóknak soha nem kellettem, pedig próbálkoztam, de mindig vagy házas nők találtak meg vagy már élettársi viszonyban élők.


Így soha az életben még egy olyan kapcsolatom sem volt ahol akárcsak 1 éjszakát is együtt aludtam volna valakivel.


Barátok szétszéledtek. Velük nem volt és nincs is esély rá.


Szülőkről nem beszélnék.


Szóval tengert szerettem volna látni, így 32 évesen 1 nyár alatt elmentem Mallorca, Szicília, majd következő évtől rendszeresen minden évben 1 hétre egy másik országba.


A nyelv miatt paráztam mert Német nyelven tanultam és azzal semmit nem értem, így tanultam egy minimális angolt, de a telefonon az google fordító elég volt.


Furcsa de a reptéri eligazodástól jobban féltem, de ott mindenki segítőkész volt.


38 éves vagyok , és már 6 éve egyedül járok.


Ha nem tenném, otthon döglenék egész szabim alatt.

2023. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam párszor, és őszintén, szerintem jobb, mint másokkal menni. Nem kell kompromisszumot kötni a programokban, mindent megnézhetsz, kipróbálhatsz, amit akarsz, és semmit nem kell csinálnod, amit nem akarsz. Mindent addig csinálsz, amíg neked jól esik, nem kell félbehagyni egy városnézést azért, mert a feleannyira edzett ember elfáradt. Plusz ne legyenek illúzióitok, _minden_ páros, vagy családi nyaraláson van bőven feszkó, még akkor is, ha egyébként otthon harmóniában éltek, valamiért az út során mindig van veszekedés. Legutóbbi nyaralásra egy haveri társasággal mentem, akik közt volt egy pár is. Na ők már a reptéren úgy összekaptak valamin, hogy végül a srác a gépen elcserélte a helyét valami idegennel, hogy ne kelljen a csaj közelében ülnie. Kibékültek kédőbb, de akkor is...
2023. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, nyelvi korlátok miatt. De idén belföldön tervezek egy napot utazni egyedül, utána úgy, hogy ott is alszom valahol. Angolul tanulok, így jövő nyárra simán meglehet a külföld is egyedül. 😊
2023. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismételni tudom a többieket. Ha másra várok, akkor soha nem megyek el.

Azért az egyedül utazásnak bőven vannak előnyei, korábban leírtakon kívül is még lehetne sorolni.

Kint a kutyát nem érdekli, hogy egyedül vagy.

Tavaly voltam először, a legjobb dolog volt, amit valaha csináltam. Mindenkit csak bátorítani tudok, hogy menjen egyedül.

2023. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is egyedül szoktam utazni,szépek azok a napok,bár sokszor úgy érzem mintha egyedül lennék a világon olyankor.Főleg amikor párokat vagy családokat látok csak magam körül.

2023. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltam életemben először nyaralni, ráadásul rögtön két helyen.

Júniusban Krakkóban voltam, augusztusban pedig Rómában.

Életem legjobb döntése volt elmenni egyedül... egyrészt jól éreztem magam, másrészt pedig egyedül el tudtam lenni két teljesen idegen országban, pedig korábban féltem attól, hogy egyedül utazzak.


22F

2023. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!