Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy közel harmincho...

Normális, hogy közel harminchoz azt érzem elment életem fele és semmit nem értem el? Semmi sem sikerült és megöregedtem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem normális. De nem vagy egyedül.

Én is ugyanezt érzem, habár vannak eredményeim, valahogy mégis úgy érzem, hogy semmi jelentőset nem tettem és totál elrontottam az egészet.

2023. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha semmiféle célt nem tűztél ki magad elé, akkor azt pont elérted.
2023. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy szokásos, átlagos és hétköznapi hónapról hónapra élő rabszolga maradtál, ahogyan a tömegek legnagyobb része szintén nem ért el semmit.
2023. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Normális. Mármint mi az, hogy normális? Sokan éreznek hozzád hasonlóan 30-40-50 körül (ki mikor). Ha ezt veszed alapul, akkor igen, nem vagy különböző! Kvázi, Te is normális vagy! :) A "semmi sem sikerült" is szerintem csak nézőpont kérdése. Uszkve félig tele, félig üres pohár esete.


Azt magyarázzátok már el lszi., akik így éreztek, hogy mi olyan nagy dolgot tűztök ki ilyenkor, amire hajtotok? Esetleg tettetek is érte, de mégsem értétek el? Piramist szeretnétek építeni, mert az valóban több ezer évig fennmarad? Vagy fel akartok találni valami nem ismert quantumfizikai összefüggést? Esetleg az elsők szeretnétek lenni a Merkúron, vagy felfedezni egy földrészt, amit rólatok neveznek majd el? És ettől mennyivel lesz jobb az életetek? Mennyivel érzitek majd magatokat jobban, ha eléritek, hogy a nevetekre 10, 100 vagy 1000 év múlva is emlékeznek majd?

2023. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Jobb előbb, mint később :) attól is függ mi volt a cél, volt-e cél.
2023. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Én tudom mit érzel. De az itt válaszolók 80%-anak láthatóan fingja sincs, miről beszélsz. A témában Satya Doyle Byock neve alatt keresgélj. Hasznos dolgokat fogsz találni, hogy miért érzed magad így. De ahogy az első írta, nem vagy egyedül. Szép napot. :)
2023. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 4. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Normális, én nemrég töltöttem a 30-at be, és mon djuk ugy totál bezuhantam, a 20as évek elmentek úgy hogy léynegében 0 amit elértem, semmi nem jött össze.
2023. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tambi3 ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!


Az 1970-es évek elején jelent meg egy tanulmány az akkor még "piszkos kapitalista" irodalomban, miszerint:


20-30 éves kor között van az "útkeresés", igazi pályaválasztás,

30-40 éves kor között "bedolgozod" magad a szakmába,

40-50 éves kor között vagy a legeredményesebb, legsikeresebb,

50-60 éves kor között már rutinból is ellátod a feladataidat.


Korod miatt akár még miniszterelnök is lehetsz, nem maradtál le semmiről...

2023. ápr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jégszív ***** válasza:
47%

NEM!

(Még nem...)

2023. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!