Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudtad elérni, hogy ne...

Hogy tudtad elérni, hogy ne légy olyan magányos, ne fájjon az egyedüllét?

Figyelt kérdés
Hogy tudtad elérni, hogy egyedül is tudd élvezni az életet?

2023. ápr. 12. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Rendben van az önbecsülésem és szeretem magamat. Innentől kezdve bárhol bármi jöhet
2023. ápr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Hozzászoktam és elfogadtam.Bár még mindig a nyavajás depresszióm legmélyén vagyok,legalább nem búslakodom amiatt hogy egyedül vagyok:D
2023. ápr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Belefásultam, úgy sacc 24-25 éves koromig bántott igazán a dolog, aztán valahogy amgától egyre kevésbé, most 30 évesen meg kb már alig jut eszembe ezen godnolkodni, hogy agglegény maradok.
2023. ápr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 NTBS ***** válasza:
66%
Lekötöm magam.
2023. ápr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Kerestem egy társat és helyesen döntöttem
2023. ápr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Annyi fájdalmat okoztak az emberek, hogy már a hátam közepére sem kívánom őket, kölcsönösen elkerüljük egymást. Ha nagyon beszélgetnékem van feljövök ilyen fórumokra osztani az észt (ami nincs), mivel ha idegenek csesztetnek, az nem hat meg.
2023. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szabaly hogy megtanuld hogy egyedul lenni szabadsag nem magany..

Elvezd sajat magad tarsasagat… hisz te magadnak vagy a “legjobb baratod”

Szepitkezz ha fiu vagy ha lany

Vasarolgass

Szanj tobb idot a hobbijaidra

Szeresd magad

2023. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem hasznosan és értelmesen tölteni az időmet. Ha vki egyedül van, az nem azt jelenti, hogy egész nap fekszik és bömböl. Egyedül is kiválóan lehet tanulni, sportolni, kirándulni, vagy izgalmas filmeket nézni. És ismerkedni is könnyebb. Mindenki jobban szeret derűs, kellemes emberek társaságában lenni, mint megkeseredett, vég nélkül panaszkodókkal.
2023. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Kikapcsoltam az érzelmeimet a másik felé, nem érdekelnek az emberek, mással lekötöm magamat.
2023. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Ha vki egyedül van, az nem azt jelenti, hogy egész nap fekszik és bömböl."

Neked lehet, hogy alapból nem ezt jelenti. A kérdésem arról szól, hogy akinek ez nem ilyen magától értetődő, az hogyan tudta mégis elérni ezt az állapotot. Szóval amit írtál, az nem válasz a kérdésre.

2023. ápr. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!