Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Amikor már annyira eluralkodik rajtad a magány, hogy semmi kedved nincsen neten emberek után kutatni akikkel beszélgetni tudsz... amikor megnyitod a gyakorit, hogy kérdésekre válaszolgass, de 2-3 sor után visszatörlöd a szöveget és hagyod a francba. Amikor már az étel is alig megy le a torkodon és az egyetlen kikapcsolódásodat, a céltalan sétálást is meguntad...

2023. ápr. 17. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Régóta ez van. Kivéve az evést mert én inkább többet eszek, amitől még rosszabbul érzem magam. Meg azért néha irogatok válaszokat de a privát üzikre nem reagálok sose.
2023. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
16%
Nem
2023. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Keress egy jó hobbyt, ami örömet okoz, és elvonja a figyelmedet.
2023. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Igen.Ennél rosszabbul is éreztem magam.
2023. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2-3:közhelyeiteket megspórolhattátok volna.
2023. ápr. 18. 00:30
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen éreztem már így. És most is visszaesek ebbe időnként. Fogyok is rendesen, de amúgy se voltam sose túl nagydarab.

Szakembernél jártál már?

2023. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

5

Ha segítőkész tanács a megoldásra nem kell, akkor további kellemes önsajnálatot.

2023. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem gyakorin szoktam ilyenkor levezetni a feszkót...ha nagyon magányos vagyok elmegyek csajozni (néha sikerül néha nem) ilyen 70-30 mármint 70 hogy nem 30 az igen...de annyira nem érdekel.


Ha végképp elkap a bénító depresszió veszek valami f..a füvet betépek és itthon játszok.


Vagy elviszem kutyasuliba a kutyámat...mostanában ez a program. Csak ezeket az estéket utálom mert amióta szingli vagyok alig tudok aludni mint pl most is.

2023. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Voltam már azon a szinten hogy annak örültem hogy a nap "simogatja" az arcom, vagy amikor egy szellő körbefújta a derekam mintha átölelne és éjszakánként lestem az eget hátha jönnek ufok hozzám és legalább telepatikusan van kivel beszélnem es ufocsopikba kezdtem belépegetni hogyha senki nincs legalább talán majd ők.

Szóba álltam mindenféle jöttmennttel akiket aztán levakartam mert az alja réteg csak akik elérhetők.

Pl aki mindig a lepcsőházban ácsorgott, vagy reggelente akik feleseket isznak, vagy az alulművel hazudos ronda szomszéd, vagy egy másik aki drogos.

Társker hiába, ott mégtöbb a paraszt.

2023. ápr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jelenleg is hasonlóan.
2023. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!