Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ne féljek az egyedüllét...

Hogyan ne féljek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 15:49
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Mi olyan ilyesztö rajta? Elöször ezt kéne tisztázni…
2023. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőle?
2023. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen bepánikolok ha azt érzem nincs kivel beszélnem. Nagyon ragaszkdom az emberekhez és nem tudom elképzelni hogy esetlegesen egyedül csináljak valamit. Pedig úgy érzem ez egy szükséges dolog.
2023. ápr. 25. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Na de mi van akkor, ha nincs kivel beszélned? Örülj inkább, hogy végre mindenki békénhagy. Soha nem szoktál egyedül menni sehova, bevásárolni se?
2023. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem sokat vagyok egyedül. Csak attól félek hogy mi van ha örökre egyedül maradok. Hogy nem tudom kibeszélni magamból azt amire szükségem van
2023. ápr. 25. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Írk ki magadból a dolgokat, az is jó. Ha visszaolvasod őket, akkor lehet megoldást is találsz 1-1 problémára. A másik: ami neked fontos, közlendő, az nem biztos, hogy a másiknak is olyan fontos, meghallgatandó téma.

Én full-totál egyedül élem az életemet, van, hogy féle néha, van, hogy jó lenne valaki mellettem, de azt nézem, hogy mindig minden megoldódik, így nem is feltétlen van másra szükségem.

2023. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Irj, meghallgatlak ha szukseged van ra.


Kellő nyitottság kell ahoz h az ember kicsit valtoztatni tudjon a nyomorusagan. Elöfordul h egy embernek az lesz a sorsa h egyedül marad. De reszben ez toled is fugg. Nyitottnak kell lenned, es keresni kell a lehetősegeket.

2023. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszek én a beszélő naplód, írj
2023. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!